NOGOMET - Zrinski pobjednički, Bregana i Novaki bez bodova

Pomoćnici: Kupres (Mala Rakovica) i Sopić (Galgovo)

Strijelci: 1:0 V. Vulje(8), 1:1 Sviben(66)

MLADOST KRAJ DONJI: D. Kegljević, B. Kelečić, Blažinčić, Sirovica, M. Kelečić (od 73. Matulin), Veselčić, Carin, L. Hasanović (od 82. Marčinković), Gugec, Stunja, V. Vulje

BESTOVJE: Šutalo, Mat. Đurđević, Kapus, Šantalab, Stanić, Holetić, Moštak, Tomić, Šikić, Sviben, Mišić (od 65. Đurđek)

Trener: Petar Ignjatić

Igrač utakmice: Vedran Vulje (Mladost)

Najrealniji remi viđen je u Klinča Selu gdje je svaka momčad postigla po gol i time zaslužila po bod. Domaćini su brzo donijeli zadovoljstvo svojim navijačima, već u 8. minuti Vulje nakon duplog pasa udarcem s 10 – ak metara „buši“ Šutala za 1:0. Gosti do boda dolaze sredinom nastavka kad s ruba 16 metara pogađa Sviben. Neobranjivo izveden slobodni udarac za kojeg domaći vratar nije imao rješenje.

M.M

Zrinski – Croatia (P) 2:1 (1:1)

Gospodarili i jedva pobijedili

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sutkinja: Petrić (Lug samoborski)

Pomoćnici: Oslaković i Božić (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Radovanić(17), 1:1 Džanko(44), 2:1 M. Blažević(87)

ZRINSKI: Kožarec, Prelec, D. Vrančić, Pavlović, Baltić, G. Horvat, M. Horvat (od 70. Kasalo), M. Blažević (od 90. Stanec), Radovanić (od 62. Draclin), Koletić (od 75. Vlašić), R. Blažević (od 62. Ištuk)

Trener: Mario Vlahović

CROATIA POJATNO: Forko, Katalinić (od 75. Bajrić), M. Kuš, Šoštarić, Blažević, Vugec, Jandras (od 68. Colarić), Pošmuga, Džanko, Plaščak, Kulaš

Trener: Neven Rudić

Igrač utakmice: Dominik Baltić (Zrinski)

Važna pobjeda za domaćina koji je protiv posljednje momčadi lige do troboda stigao golom tek u posljednjim minutama susreta. Igrači Zrinskog su od samog početka zagospodarili terenom i poveli u 17. minuti. Iz prekida je ubacio Koletić, a glavom loptu u gol sproveo Radovanić. Nakon vodstva Farkaševčani staju pa sad inicijativu preuzimaju gosti koji tik pred odlazak na predah poravnavaju stanje na semaforu. Kombinacija Vugec – Džanko za 1:1. Remi je bio na snazi sve do 87. minute kada Blažević koristi opuštenost u gostujućoj obrani i pogađa za minimalno, ali vrijedno slavlje.

Dinamo (J) – Bregana 4:1 (3:0)

U Jakovlju opet bez bodova

JAKOVLJE – Igralište Dinama

Sudac: Vujčec (Klinča Selo)

Pomoćnici: Pirša (Jastrebarsko) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Zrinski(10), 2:0 Zrinski(20), 3:0 Kukec(42), 3:1 Ladišić(58), 4:1 Kukec(88 – 11m)

DINAMO JAKOVLJE: Pilski, Andabak, Petir, Heric, Škril – Batina, Malić, Kukec, Piškor (od 65. Vrabec), Golubić (od 60. Glasnović), Babić, Zrinski

Trener: Tomislav Šantalab

BREGANA: Milaković, Tančak (od 53. Runtas), Crnković (od 73. Grgat), Andabak (od 25. Lehpamer), Ramić, Ladišić, Gestić, Ovčarić, Beloša, Škacan, Bošnjak (od 46. Matijaščić)

Igrač utakmice: Nikola Zrinski (Dinamo)

Uvijek teško gostovanje u Jakovlju završilo je 1:4 porazom Bregane. Domaćini od početka u napadu pa iz druge prilike na susretu Zrinski pogađa za 1:0. U 20. minuti Zrinski solo akcijom po drugi puta pogađa gol pokraj nemoćnog Milakovića za povećanje prednosti domaćeg Dinama. Pred odmor Kukec glavom nakon kornera rješava sve dvojbe o pobjedniku. Počasni gol za goste postiže Ladišić u 58. minuti, a točku na „i“ ovog susreta postavlja Kukec s bijele točke u sam smiraj meča.

Kupinec - Novaki 3:1 (1:0)

Teško protiv lidera

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Pomoćnici: Filipčić (Ključ Brdovečki) i Žakman (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Všetečka(17), 2:0 Všetečka(50), 2:1 Marko Žugec(61), 3:1 Všetečka(86)

KUPINEC: Požega, Patljak, Maretić, J. Maravak (od 46. D. Maravak), Fabek, Žunec, Peršin, Kolar, Všetečka, Matasić, Vračević

Trener: Tomislav Kelava

NOVAKI: Divković, Vitko (od 74. Binički), Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl (od 62. Horvat), Bilogrević, Borić (od 46. Gržan), Grgas (od 80. Mario Žugec), Mataušić

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka (Kupinec)

Lider prvenstva nije zaustavljen ni u ovom kolu te s nova tri boda i dalje vodi pred drugoplasiranim Dinamom iz Jakovlja. Gosti iz Novaka nisu imali odgovor za zagonetku zvanu Krunoslav Všetečka. Korpulentni Všetečka s tri je pogotka uništio svaku nadu gostima koji su se zadovoljili samo s počasnim golom Marka Žugeca u nastavku susreta.

Nakon 18. kola (17 odigranih utakmica) vodi Kupinec sa 40 bodova, drugi je Dinamo (J) s 35, Bregana je treća s 31, peto je Bestovje s 27 bodova, Novaki su dvanaesti s 19 koliko ima i trinaesti Zrinski.