Pomoćnici: Kramarić (Pisarovina) i Golub (Guci)

Strijelci: 0:1 Jurinić(10), 1:1 Škacan(84), 2:1 Gestić(90)

BREGANA: Milaković, Tančak (od 46. Crnković), Ovčarić, Andabak (od 71. Erceg), Ramić, Ladišić, Gestić, Brajković, Beloša, Škacan, Bošnjak (od 60. Runtas)

DINAMO OKIĆ: Sablić (od 85. Jusup), Pinturić, Šoić, Gomerac, Jalšovec, Tandarić, Balen, Golub, Smičiklas, Mesic (od 60. Bašić), Jurinić

Trener: Darko Župan

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Bregana)

Teže od očekivanog igrači Bregane su stigli do pobjede protiv momčadi iz Okića koju su slomili tek posljednjih 10 minuta igre. Gosti su nakon kombinacije Smičiklas – Jurinić već u 10. minuti stigli do početne prednosti. Nakon rezultatskog minusa domaćini preuzimaju sve konce igre u svoje ruke no prilike Ovčarića i Škacana ne odsjedaju u ciljanom mjestu. Gosti približavanjem kraju susreta padaju sa snagom pa domaćini preokreću stanje na semaforu. Prvo Škacan u 84. dobro reagira na asistenciju Runtasa, a zatim u sudačkoj nadoknadi Gestić donosi veliko slavlje među domaće navijače.

Bestovje – Sava (D) 3:1 (0:1)

Domaći ipak okrenuli

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Drkulec (Donja Purgerija)

Strijelci: 0:1 Matleković(8), 1:1 Tolić(48 – 11m), 2:1 Sviben(63), 3:1 Letinčić(73)

BESTOVJE: Marko Đurđević, Matija Đurđević (od 47. Antunović), Starjački, Kapus (od 46. Mišić), Šantalab, Stanić, Holetić (od 46. Kostanjski), Moštak, Tolić (od 52. Žaja; od 61. Letinčić), Šikić, Sviben

Trener: Petar Ignjatić

SAVA DRENJE: Vukančić, Glivarec, M. Jagustović (od 83. Vuković), Matleković, Vrhovski (od 88. Braje), I. Frkanec, Bošjan, Šoštarić, D. Jagustović, M. Frkanec, Gotal

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Goran Stanić (Bestovje)

Nakon minusa na odmoru, domaćini su u drugih 45 minuta s tri gola preokrenuli susret i upisali prvu proljetnu pobjedu. Gosti su već od 8. minute u rezultatskoj prednosti jer Matleković koristi nesporazum u obrani domaćina i trese mrežu Đurđevića. Napori igrača Bestovja dolaze na naplatu početkom nastavka kad Mostak zarađuje najstrožu kaznu koju u 1:1 pretvara Tolić. Petnaestak minuta kasnije na asistenciju tek pridošlog Letinčića prednost Bestovju donosi Sviben. Potvrdu pobjede igračima Petra Ignjatića donosi Letinčić koji je tako asistenciju dopunio i s zgoditkom zaokruživši svoju dobro partiju u posljednjih pola sata igre.

Novaki – Dinamo (J) 2:3 (0:3)

Nisu uspjeli nadoiknaditi propušteno

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Lafter (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Kukec(18), 0:2 Babić(23), 0:3 Babić(39), 1:3 Matijević(64), 2:3 Grgas(68)

NOVAKI: Divković, Vitko, Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl, Žganjer (od 55. Grgas), Bilogrević (od 66. Horvat), Borić, Matijević, Mataušić

DINAMO JAKOVLJE: Pilski (od 61. Šimunić), Andabak, Petir, Glasnović (od 90. Čović), Malić, Kukec, Vidaković (od 46. Vrabec), Heric, Golubić, Škrlin, Babić

Trener: Vladimir Đunđek

Igrač utakmice: Ivan Babić (Dinamo)

Podbačaj domaćina u prvih 45 minuta nije se mogao nadoknaditi dopadljivom igrom iz nastavka pa svi bodovi odlaze put Jakovlja. Gosti su na odmor otišli sa sigurnom prednošću od 0:3, jednim golom Kukeca i s dva gola igrača susreta Babića. Domaćini su se u nastavku potrudili približiti bodovima, no sa samo 2 postignuta gola (Matijević i Grgas) mogli su samo kozmetički uljepšati poraz.

Mladost (KD) - Zrinski 1:1 (1:1)

Horvat iščupao bod

KRAJ DONJI – SRC Bili brig

Sudac: Hribar (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Bašimamović i Grgurić (oboje iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Mart. Nemčić(20), 1:1 M. Horvat(45)

MLADOST KRAJ DONJI: Pili, Slavi (od 35. Marušić), Vugrinec, Nežić, Brkić (od 60. Horvat), Mat. Nemčić, Rautek (od 73. Sutlar), Zrnc (od 35. Vidović), Mart. Nemčić, Ivanuš, Pulek

Trener: Dario Ivanuš

ZRINSKI: Kožarec, Stanec, M. Blažević, Pavlović, Baltić (od 80. Radovanić), G. Horvat, M. Horvat (od 90. Prelec), A. Horvat (od 20. Barbarić), Grgečić, Koletić (od 72. Vlašić), R. Blažević (od 72. Draclin)

Trener: Mario Vlahović

Igrač utakmice: Martin Nemčić (Mladost)

Remi u Kraju Donjem ostao je sjeni teške ozljede domaćeg igrača Zrnca koji je u jednom bezazlenom startu zaradio prijelom potkoljenične kosti. Malo kome je nakon toga bilo do nogometa, no gosti su ipak pred sam odlazak na predah (45. minuta) poravnali rezultat na 1:1 golom Horvata te tako anulirali početnu prednost domaćina za koje je u 20. minuti poentirao Nemčić.

Nakon 17. kola (16 odigranih susreta) vodi Kupinec s 37 bodova, drugi je Dinamo (J) s 32, treća je Bregana s 31 bodom, Bestovje je peto s 26, Novaki su jedanaesti s 19, dok je Zrinski na petnaestom mjestu sa 16 bodova.