Pomoćnici: Družanović i Lešković (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Župančić(10), 2:0 Trgovčević(73 - 11m)

SAVA STRMEC: Ratešić, Novoselec, Filipović, Trgovčević (od 80. Maruna), J. Matošević (od 46. Gavran), M. Matošević, Halužan, Ovčariček, Župančić (od 70. Kočnar), Čakanić (od 79. Frajt), Mihelčić

CROATIA: Papak (od 70. Mihalić), Puhalek (od 57. Grabovac), Crneković (od 57. Bičak), Filipović, Trčak, M. Antolković, Oroz, Mahnet, K. Antolković, Barilar, Sokić

Trener: Mario Papić

Crveni karton: Filipović(73)

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Strmčani i dalje uvjerljivo koračaju Jedinstvenom županijskom ligom. Još ih samo 360 minuta igre (i četiri pobjede) dijele od savršenog učinka 15 pobjeda u svih 15 jesenskih kola. Detonatori nove pobjede bili su raspoloženi Marko Trgovčević i Matija Župančić koji su u zadnjih 4 kola kombinirano postigli čak 8 golova. U vodstvo je domaćine doveo Župančić lijepo iskoristivši loptu na pladnju koju mu je servirao Trgovčević. Asistent prvog gola i sam se upisao u listu strijelca sredinom nastavka. U prodoru je zaustavljen tek uvedeni Končar, Filipović je zbog toga „pocrvenio“, a s bijele točke za konačnih 2:0 pogodio Trgovčević odagnavši svaku sumnju u konačni rezultat susreta.

Strmec (B) – Sloga (O) 3:1 (2:0)

Ipak pretvrda kost

BEDENICA – Igralište ŠRC Čret

Sudac: Antunović

Pomoćnici: Meić i Dolibašić (svi iz velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Dimović(3), 2:0 Pisačić(10), 3:0 Bedeković(69), 3:1 Graf(76)

STRMEC: Hadaš, Dimović, Gradečki (od 64. Šumiga), Bičak (od 81. Habazin), Pisačić, Bedeković, Presečki, Petak, Hmelina (od 81. Slukan), Krnjak, Trcak

Trener: Tomica Pisačić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Prahin, Kruhek, Graf, Kukolja, Vučur, Luka Masnjak, Škutin (od 75. Vučenik), Bojić (od 46. Jež), Sapanjoš (od 66. Lovro Masnjak)

Igrač utakmice: Željko Bedeković (Strmec)

Domaćini iz Bedenice bili su pretvrda kost za goste koji su nakon deset minuta igre bili u minusu od dva gola. Goste su načeli Dimović i Pisačić, a rezultat se nakon toga nije promijenio sve do 66. minute kada domaću pobjedu ovjerava igrač utakmice Bedeković, koji je izvrsnu predstavu (2 asistencije) okrunio golom. Počasni gol za Slogu djelo je Grafa petnaestak minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka.

TOP – Lukavec 0:1 (0:1)

Poraz i smjena na kormilu

Sudac: Pajvot

Pomoćnici: Crnčić i Hendak (svi iz Vrbovca)

Strijelci: 0:1 Celčić(15)

TOP: Maglica, Lisec, Kutija, Mravunac, Krnjus, Cvitanović, Brglez, Šolčić (od 21. Bencalić), Žlender, Jukić, Mesić (od 46. Brčić)

Trener: Goran Orešković

LUKAVEC: N. Borković, Grdenić, V. Borković, M. Grdenić, Hladni, Celčić, Augustinčić (od 90. Markulin), J. Borković, Došen (od 46. L. Borković), Huzjak, Hajduk

Trener: Ivica Senzen

Igrač utakmice: Celčić (Lukavec)

Drugi uzastopni 0:1 poraz bio je okidač za smjenu u Kerestincu. Očiti nesrazmjer očekivanja na početku prvenstva i osvojenih samo 13 bodova iz jedanaest kola presudio je dosadašnjem treneru „topnika“ Goranu Oreškoviću. Gosti su do prednosti došli nakon 15. minuta igre kada loptu iza leđa Maglice sprema Celčić. Do kraja susreta domaćini nisu uspjeli doći do pogotka s kojim bi barem jedan bod ostao u Kerestincu pa je upisan već peti sezonski poraz.

Nakon 11. kola vodi Sava (S) s 33 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 23, TOP je jedanaesti s 13, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 10 bodova.