Pomoćnici: Mihaela Gurdon Bašimamović i Lešković (svi iz Zaprešića)

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović, Nehutni, Ciglar, Crnjac, Kruhek, Kukolja (od 60. Bojić), L. Masnjak (od 83. Vučur; od 90. Vučenik), Graf (od 70. Prahin), Jež, Sapanjoš

Trener: Tomislav Vučur

KLAS: Nuić, Kundih, Vuković, Celčić, Marinčević, Okić, Šarić, Agbonze (od 46. Fišer), Vidović (od 58. Duranović), Furić, Ahmeti

Trener: -

Igrač utakmice: Mirko Sapanjoš (Sloga)

Tek u posljednjim trenucima susreta igrači iz Orešja došli su do (prema prikazanoj igri) zaslužene pobjede. Gosti u stisnutoj formaciji sa željom da nakon dosadašnja tri prvenstvena poraza ne upišu i četvrti. U prvom dijelu kod domaćina najagilniji Graf, no njegova oba udarca ne završavaju na željenom mjestu. Drugi dio protiče u još većoj nadmoći domaćih izabranika, ali sve prijetnje napadača Sloge uspješno amortizira Nuić. Gosti su imali veliku prigodu za vodstvo preko Duranovića, no u situaciji „1 na 1“ uspješniji je bio Severinac. U 83. u igru ulazi domaći trener – igrač Vučur i upravo je on bio inicijator jedinog pogotka na susretu: njegov ubačaj na 5 metara dočekuje Sapanjoš i na veliku radost gledatelja šalje u mrežu za drugu minimalnu pobjedu u prvenstvu.

Rakovec - TOP 2:0 (0:0)

Nije bilo ni sreće

RAKOVEC – Igralište Rakovca

Gledatelja 150

Sudac: Antunović

Pomoćnici: Meić i Dolibašić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Colarić(77), 2:0 Papa(86)

RAKOVEC: Novak, Dujmić (od 65. Horvatić), L. Crnoja, Papa, Kelečić, Kobaš (od 59. Novoslec), Baček, Ćosić, Colarić, Pajsar, Grgoić

Trener: Željko Majcen

TOP: Benjak, Lisec, Blažević (od 46. Kutija), Mravunac (od 83. Mesić), Krnjus, Cvitanović, Pipić, Šolčić (od 59. Špehar), Žlender, Bencalić, Brglez (od 78. Brčić)

Trener: Goran Orešković

Igrač utakmice: Tomislav Pajsar (Rakovec)

Uspješan ulazak u sezonu igrači TOP – a pokvarili su s dva vezana poraza. I drugi susret zaredom obilježio je festival promašaja u režiji napadača iz Kerestinca. U najizglednijim prilikama bili su napadači Bencalić i Žlender koji su kombinirano propustili 5 velikih prilika. Doduše, ni sreća nije bila na strani „topnika“ obzirom da je okvir vrata u dva navrata spašavao domaću jedinicu Novaka. I kako to u nogometu biva, kazna za propuštene prilike stiže. Domaćini s dvije akcije u posljednjih 15 minuta nadmudruju obranu gosta i upisuju golove za 2:0 pobjedu.

Jamnica - Sava (S) 0:3 (0:3)

Tri komada za tri boda

PISAROVINA – Igralište Jamnice

Sudac: Krečak

Pomoćnici: Mihalj i Bilić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Župančić(3), 0:2 M. Matošević(8), 0:3 M. Matošević(20)

JAMNICA: Ban, Vidak, Štulhofer (od 29. Bačić), Tuka, Batarilo (od 65. Mihalić), Luketić, Lasić, Žunec (od 46. Pavek), Peršin (od 75. Živko), Vračević, Skorin

Trener: Ivica Cestarić

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselac, Frajt, Kočnar (od 80. Čakanić), J. Matošević (od 82. Škutin), M. Matošević (od 46. Gavran), Halužan, Ovčariček, Maruna (od 75. Filipović), Župančić, Mihelčić

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Mario Matošević (Sava)

Gosti su pravim blitz – kriegom prošli kroz Pisarovinu i upisali novu pobjedu. Već u 3. minuti Župančić skida paučinu s domaćih vrata za 0:1. Nakon toga, dirigentski štapić preuzima Mario Matošević koji do 20. minute dva puta šalje loptu iza leđa vratara Bana. Domaćini bezopasni svih 90 minuta, a Strmčani su u nastavku susreta mogli popraviti i ovako sjajnu gol razliku (15:0 nakon četiri kola), no što nepreciznost, a što okvir vrata (ispriječio se udarcu Novoselca) ostavili su domaćina na samo minus 3 gola.

Nakon 4. kola vodi Sava (S) s 12 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 10, TOP je peti sa 6 bodova koliko ima i dvanaesta Sloga (O).