NOGOMET - Visoke pobjeda Novaka i Bregane

Pomoćnici: Gregorić (oba iz Jastrebarskog) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 1:0 Blažek(7), 2:0 Blažek(58)

BESTOVJE: Marko Đurđević, Horvat (od 46. Skukan), Ivanetić, Kapus, Šantalab, Stanić, Matija Đurđević, Moštak (od 74. Holetić), Blažek, Starjački, Sviben (od 46. Žaja)

Trener: Petar Ignjatić

ZRINSKI: Kožarec, M. Horvat, Blažević, Prelec, Pavlović, Baltić (od 58. Muranić), Kordić (od 46. Vrančić), Koletić, Brdarić (od 46. G. Horvat), Radovanić, Grgečić

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Filip Blažek (Bestovje)

S 2:0 pobjedom startali su igrači Bestovja u novo prvenstvo. U susjedskom okršaju s Zrinskim iz Farkaševca dva puta je precizan bio Blažek. U 7. minuti na asistenciju Starjačkog lopta je završila iza leđa Kožareca. U 13. minuti nastavka Blažek je najbrži na odbijenoj lopti (Kožarec obranio prvi pokušaj Moštaka) i po drugi se puta upisao u strijelce. Gosti su preko Radovanića mogli ugroziti domaćinovu prednost, ali njegova 100 – tna % prigoda nije rezultirala golom.

Novaki – Dinamo (O) 5:1 (1:0)

Dinamovci ipak popustili

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Grgurić (Brdovec) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Borić(10), 1:1 Tandarić(55), 2:1 Letinčić(56), 3:1 Letinčić(71), 4:1 Matijaščić(75), 5:1 Matijaščić(90)

NOVAKI: M. Čakanić, Gržan, Marko Žugec (od 89. I. Čakanić), Barbarić, Šicl, Gestić, Rasi (od 85. Horvatin), Mataušić, Matijaščić, Borić (od 69. Bungić), Letinčić (od 78. Bugarski)

DINAMO OKIĆ: Sablić, V. Vulje (od 81. M. Vulje), Bašić, Tandarić, Jusup, Lukić, Zekić, Smičiklas (od 65.Rubinić), Kelečić, Jurinčić, Volarić

Trener: Anđelko Vlašić

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Dugo su se igrači Novaka borili s upornim Dinamovcima da bi tek u posljednjih 20 minuta s 3 gola slomili ekipu iz Okića. Dobro su domaćini otvorili susret i nakon deset minuta igre golom Borića došli u vodstvo. Unatoč prigodama na obje strane minimalno vodstvo Novaka nije se mijenjalo sve do 55. minute kada sudac opravdano dosuđuje najstrožu kaznu koju u 1:1 pretvara Tandarić. No, samo minutu kasnije Letinčić na spavanju lovi vratara Dinama i udarcem s 20 – ak metara ponovno vraća prednost na domaću stranu. Petnaestak minuta kasnije Letinčić još jednom pogađa mrežu Sablića, a zatim se na njega ugledao i Matijaščić i s nova dva gola postavio na konačnih 5:1.

Bregana – Krašić 4:0 (1:0)

Pravo lice Bregane

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Novosel (Desinec)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Kazimović (Samobor)

Strijelci: 1:0 Škacan(23), 2:0 Vlašić(60), 3:0 Vlašić(71), 4:0 Biondić(85)

BREGANA: Štibić, Babojelić, Lehpamer, Ramić, Runtas (od 46. Copić), Ivandić, Dubić (od 46. Erceg), Brajković (od 70. Biondić), Vlašić (od 80. Štiglić), Škacan (od 62. Ladišić), Ovčarić

KRAŠIĆ: M. Šimatić, F. Penić, Tukić, Benković, Gojšić, Ferenčić, J. Tukić (od 65. J. Šimatić), Prstac, Vrbetić (od 80. M. Penić), M. Novosel, I. Novosel

Trener: Stjepan Benić

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Bregana)

Bregana je već u prvom kolu pokazala pravo lice i s lakoćom ispratila goste s 4 komada. Prvi dio završen je minimalnim vodstvom domaćina (Škacan udarcem s ruba šesnaesterca), da bi u nastavku igrači Krašića fizički „potonuli“ i uvelike olakšali posao igračima Dražena Kižlina. Dva puta Vlašić i jednom Biondić za uspješan start na Grablicama.