Tigrovi tužni i snuždeni

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Milaković (Samobor)

Pomoćnici: Sanja Petrić (Lug Samoborski) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Barbarić(11), 2:0 Gestić(23), 3:0 Gestić(27), 3:1 Ačkar(33), 4:1 Matijaščić(74), 4:2 T. Bungić(83), 4:3 Borić(87)

NOVAKI: Dorotić, Čakanić (od 75. Širanović), Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Gestić, Rasi, Mario Žugec, Matijaščić, Golubić, Bugarski

TIGAR RAKITJE: Husak, Likić, A. Horvat (od 57. Gojak), Perušina, K. Barun, Petković (od 57. Jospović), Borić, Ačkar (od 64. Vonić), Jerković (od 69. Prevendar), Pavić (od 80. Kušić), T. Bungić

Trener: Dragutin Stojanović

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

U susjedskom oproštaju od prvenstva Novaki su potvrdili formu i pobjedom zacementirali sredinu tablice, dok su „Tigrovi“ i onako tužnu sezonu završili s novim porazom. Domaćini su dobro otvorili susret i već u prvoj trećini utakmice ostvarili nedostižnu prednost. Jednom Barbarić i dvaput Gestić za 3:0. Ačkar do odmora načima Dorotića za 3:1 i taj se rezultat ne mijenja do 74. kada Matijaščić lovi na „spavanju“ Huska i neobranjivo ga prebacuje. U zadnjih 10 minuta igrači iz Rakitja svoj su rastanak s ovim stupnjem natjecanja „zasladili“ s dva gola (Bungić i Borić) za konačnih 4:3

Zrinski – Dinamo (J) 3:6 (0:2)

Relaksirajuće i tragično

FARKAŠEVEC – Igralište Široki grm

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Gurdon – Bašimamović (Zaprešić) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Kukec(7 – 11m), 0:2 Eršek(29), 0:3 Žaper(52), 1:3 Radovanić(55), 1:4 Eršek(61), 1:5 Vrabec(65), 2:5 Pavlović(67), 3:5 Draclin(78), 3:6 Eršek(85)

ZRINSKI: Rebrović, A. Horvat (od 46. Pavlović), Koletić (od 57. Kalmeta), Prelec, Vrančić, Draclin, M. Horvat (od 85. Kašica), J. Šarić, Kordić (od 70. Marić), Radovanić, Mogulić (od 50. A. Šarić)

Trener: Mario Lovrentijev

DINAMO JAKOVLJE: Pečnjak, Keškić, Kukec, Dašić, Vrabec, Tišlar, Kovačiček, Heric, Škrlin – Batina, Eršek, Žaper

Trener: Petar Iskrić

Igrač utakmice: Damir Eršek (Dinamo)

Doprvak uvjerljiv u Farkaševcu u susretu u kojem su obje momčadi odigrale relaksirajućih 90 minuta, a to posebno vrijedi za obrane koje se nisu iskazale. Dok je još prvi dio (završio 0:2) bio "pod okovima", u nastavku je viđeno čak 7 golova. Gosti su ubacili ukupno 6 (najprisebniji Eršek hat – trick), dok su za domaće precizni bili Radovanić, Pavlović i Draclin.

Pušća - Bestovje 6:3 (4:2)

Sudbina gostiju nepoznata

DONJA PUŠĆA – SRC Pušća

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Novosel (Desinec) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Bernardić(1), 2:0 Šunde(13), 2:1 Skukan(14), 2:2 Blažek(26), 3:2 Nemčić(37), 4:2 Bernardić(42), 5:2 Brekalo(49), 5:3 Kapus(70), 6:3 Žlebački(76)

PUŠĆA: Jekačić, Božić, Brekalo, Perica, Šunde (od 62. Bzik), Nemčić, Žlebački, Starček, Studak, Starjački, Bernardić (od 46. Stanišak)

Trener: Nikola Božić

BESTOVJE: Cvetko, Skukan (od 46. Mišić), Kostanjski, Golub, (od 46. Đorđević), Kapus, Šantalab, Stanić (od 46. Ivanetić), Mostak (od 46. Svib), Blažek, Šikić, Mini

Trener: Pero Ignjatić

Igrač utakmice: Nikola Starjački (Pušća)

Blag defenzivni ritam viđen je i u Donjoj Pušći gdje su se mreže počele tresti već od prve minute. U 13. domaćin ima 2:0 da bi gosti sve to brzo anulirali preko Skukana i Blažeka. Puščani ponovno s nova 2 gola do odmora odlaze na uvjerljiviju prednost koju u nastavku samo povećavaju za konačnih 6:3. Sudbina Bestovja nastavka natjecanja u ovom stupnju još je nepoznata, iako su 14. mjestom ostvarili željenu poziciju ostanka u ligi, konačni zaključak će biti donesen slijedeći tjedan.

Bregana – Krašić 3:2 (2:2)

Unatoč "pogurancima" do pobjede

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 M. Novosel(22), 1:1 Babojelić(25), 2:1 Brajković(33), 2:2 M. Novosel(39), 3:2 Dubić(75)

BREGANA: Štibić, Babojelić, Crnković, Lehpamer, Erceg, Ivandić, Tančak, Brajković (od 68. Grgat), Vlašić (od 40. Dubić; od 78. Štiglić), Škacan, Ovčarić

KRAŠIĆ: M. Šimatić, Penić, Tukić, Ferenčić, Tuček, Ilijanić, Vrbetić, M. Novosel, I. Novosel, Benković, J. Šimatić

Trener: Ivan Županac

Igrač utakmice: Ivan Babojelić (Bregana)

U zanimljivom prvom dijelu na igralištu Grablice obje momčadi su bile u vodstvu, ali se na odmor otišlo s miroljubivih 2:2. Za goste je oba puta poentirao Novosel (oba puta uz mali „poguranac“ domaćeg vratara Štibića), dok su za domaćine precizni bili Babojelić (dupli pas s Tančakom) i Brajković efektnim udarcem (rašlje s 20 metara). Nastavak puno mirniji, sve do posljednjih 20 minuta u kojem domaćini u pomoć publike krenuli odlučnije na pobjedu koju su ulovili u 78. preko Dubića. Sve su pripremili Babojelić i Tančak, a strijelcu je preostalo jedino s pola metra spremiti loptu u nebranjenu mrežu.

Sloga Su-Za - Kupinec 3:0 (2:0)

Superiorno do naslova

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Kurtović (Zagreb)

Pomoćnici: Skomrak i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Nehutni(5), 2:0 Nehutni(10), 3:0 Kostić(66)

SLOGA SU-ZA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 60. Antunović), Prahin, Ciglar, Nehutni, Jež (od 46. Kostić), Kukolja (od 55. Vučenik), Luka Masnjak, Graf, Sastić (od 46. Penezić), Sapanjoš (od 74. Šutalo)

KUPINEC: Požega, Samardžija, Lencur, D. Mravak, Patljak, Matasić, Antolović, Topolko, Kolar, Plešić, J. Mravak

Trener: Tomislav Kelava

Igrač utakmice: Zlatan Nehutni (Sloga)

I u posljednjem kolu prvaci su ostali u izdanju koje ih je krasilo tijekom cijelog prvenstva. Već u uvodnih 10 minuta pitanje pobjednika bilo je riješeno. Dva puta je iz kornera precizno ubacio Sapanjoš, a glavu postavio Nehutni za rezultatsko odvajanje. Sapanjoš je i u 66. bio dodavač, ovog puta akciju je ispratio Kostić (ušao na poluvremenu) i lagano poentirao za konačnih 3:0. Gosti su imali dvije prijetnje, obje udarcima iz daljine koje nisu urodile plodom. Sloga nakon 90. minute slavi naslov i ulazak u Jedinstvenu županijsku ligu slijedeće sezone.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Sloga Su-Za Orešje sa 64 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 60, Bregana je peta s 50 bodova, Novaki su sedmi sa 46, Zrinski je dvanaesti s 39 bodova, Bestovje je četrnaesto s 26, dok je Tigar Rakitje šesnaesti s 21 bodom.