Pomoćnici: Rožić (Buševec) i Jovančević (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Bičak(28), 0:2 Brnjak(36), 1:2 Antunović(37), 1:3 Bičak(44)

TOP KERESTINEC: Cvitković, Lisec, T. Fabek, Kutija, Mravunac (od 46. Holetić), P. Fabek (od 62. Dominko), Špehar (od 65. Popović), Žlender, Piplica, Antunović, Tolić (od 60. Dizdarević)

Trener: Berislav Gluić

STRMEC BEDENICA: Kosovec, Novački, Dimovec, Martinić, Gradečki (od 80. Nascimento), Bičak, Bedeković, Brnjak (od 70. Da Silva Cranca), Svornik (od 54. Krnjak), Petak, Trcak

Trener: Zdenko Dimović

Igrač utakmice: Marko Bičak (Strmec)

Ispadanje iz utrke za prvaka ostavilo je posljedice na igrače TOP–a koji su lagano poraženi pred domaćim navijačima 1:3. Sve vrijedno spomena u Kerestincu dogodilo se u prvih 45 minuta. Gosti su golovima BB dvojca (Brnjak i Bičak) otišli na 0:2, ali Antunović u 37. smanjuje na jedan razlike. Do odmora ponovno Bičak svojim drugim golom odvodi momčad iz Bedenice do duple prednosti koji igrači TOP – a više nisu uspjeli stići.

Sava (S) – Jamnica 0:0

Oprostili se skromnom izvedbom

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Benković

Pomoćnici: Lešković (oba iz Zaprešića) i Krešić (Samobor)

SAVA STRMEC: Štefković, Kruhek (od 70. Golubić), Filipović, Frajt, Kočnar, Maruna, J. Matošević, Mihelčić, Čakanić, T. Ivanović (od 77. F. Ivanović), Gavran

JAMNICA: Z. Peršin, Luketić, Bačić, Žunec, Batarilo, Vidak, D. Peršin, Sporčić, Tuka, Vračević, Čefko

Trener: Niko Rimac

Igrač utakmice: Ivica Vračević (Jamnica)

Skromnom izvedbom igrači Save oprostili su se od svojih navijača za ovu sezonu. Ni domaćini, a ni gosti čija igra ne obiluje kvalitetom, u 90 minuta nisu uspjeli zatresti mrežu protivničkih vratara. Strmčani malo konkretniji u napadima, ali prijetnje Gavrana, Kočnara i društva nisu uspjele pronaći krajnji cilj. Domaćini su zakinuti i za jednaesterac iz drugog dijela kada lopta upućena prema golu završava na ruci gostujućeg igrača, ali je sudac Benković ostao nijem...

Nakon 29. kola vodi Polet (B) s 55 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 51, treći je TOP sa 48, koliko ima i Sava na petom mjestu.