Pomoćnici: Krešić (Samobor) i Kožarec (Domaslovec)

Strijelci: 0:1 Brujić(5), 0:2 Brujić(86), 0:3 Škvorc(89)

SLOGA SUZA: Gudžević, Prahin, Nehutni, Lovro Masnjak (od 78. Filipović), Ciglar, Graf, Kukolja (od 88. Šulentić), Luka Masnjak, Jež (od 72. Sastić), Franjičević (od 80. Kostić), Sapanjoš (od 78. Penezić)

Trener: Tomislav Vučur

SAMOBOR: Bašić, Zeman, Žitković (od 46. Makarun), Kapović, Ivkovčić, Drušković, Škvorc, Kotarski (od 90. Regović), Brdarić (od 50. Hasan), Brujić, Kostanjski

Trener: Sven Raić

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Teže od konačnog rezultata Samoborci su osvojili Kup Nogometnog središta Samobor. Igrači Orešja, koji odlično „guraju“ u 1. ŽNL zapad pružili su dostojan otpor favoriziranom gostu koji je trofej osigurao tek u posljednjih 5 minuta. A već u 5. sve je krenulo po očekivanom scenariju – Brujić na asistenciju Zemana nastavlja uspješan golgeterski niz. Domaćini prvi put ozbiljnije prijete tek prije odlaska na odmor, no ni onda, a ni početkom nastavka u ponovnom pokušaju, Kukolja ne nalazi put do Bašićeve mreže. Zadnji trzaj domaćina predstavljao je Sapanjošev udarac koji također nije urodio plodom. Obje ruke na trofej Samoborci su stavili u 86. kad Brujić neobranjivo izvodi „slobodnjak“ s ruba 16–erca, a na krajnjih 0:3 postavlja Škvorc tri minute kasnije.

Sudac: Josipović (Lipovec Lonjski)

Pomoćnici: Tišljar (Ivanić Grad) i Gašpar (Peskovec)

Strijelci: 1:0 Gazilj(56 – 11m), 1:1 Remenar(70 – 11m)

SAVA STRMEC: Štefković, Kruhek (od 85. Golubić), Frajt, Kočnar, Gazilj (od 70. F. Ivanović), Maruna, Vlašić (od 65. Čakanić), J. Matošević, Mihelčić, Ivanović, Gavran

Trener: Damir Kovačić

LADUČ: Galić, Anđelić (od 75. Čović), Huskić, Vučetić, Boranić, Ladan (od 83. Markovtić), Šoštarić, Lenić (od 90. Babović), Đeno, Remenar, Marić

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Sava)

U derbiju kola na Lazini dogodila se podjela bodova. Prvih 45 minuta bez golova, ne i prilika. Za domaćine najbliži pogotku Ivanović, za goste Huskić i Đeno. Uvod u nastavak donosi slavlje na 100 – tinjak domaćih navijača. Matošević je nepropisno zaustavljen, a udarac s bijele točke izvodi i uspješno izvršava Gazilj. Kočnar je nakon vodstvo bio u prilici prelomiti susret golom za 2:0, ali vratar Galić bio je uspješniji. Gosti do boda dolaze na istovjetan način kao i Strmčani. S kreča u 70. minuti Remenar je bio precizan za konačnih 1:1.

TOP – Mraclin odgođeno

Nakon 27. kola vodi Polet (B) s 52 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 51, treći je TOP sa 45 (- 1 utakmica), dok je Sava na četvrtom mjestu sa 44 boda.