Pomoćnici: Bargić i Bergovac (svi iz Dugog Sela)

NAFTAŠ IVANIĆ: Rede (od 46. Voštinić), Eterović, Vidović (od 46. Hmelina), Medverec, Drča, Ovačević, Antolković (od 46. Bilandžija), Kokot, Pisačić, Radoš, Boroša

Trener: Tomica Pisačić

TOP: Cvitković, Lisec, Popović, T. Fabek, Krnjus, Kutija, P. Fabek (od 57. Dominko), Holetić Kralj (od 56. Tolić), Žlender, Piplica, Poljanec

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Boris Radoš (Naftaš Ivanić)

U „jačem“ derbiju kola (treći protiv prvog) Kerestinčani su pali bez ispaljenog metka i to samo nakon 25 minuta igre. Domaćini su krenuli odlučno i s dva pogotka Radoša (oba glavom) upisali 14. prvenstvenu pobjedu. Od igrača Berislava Gluića tijekom 90. minuta vidjeli smo tek jednu priliku koja je mirisala na gol što je za utakmicu ovakve važnosti nedovoljno. Pred igračima TOP – a još je šest kola za povratak na vodeće mjesto lige koje sada zajednički drže Polet iz Buševca i Naftaš Ivanić.

Polet (B) - Sava 4:1 (3:0)

Buševčani dominirali i pobijedili

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Sudac: Bionda

Pomoćnici: Jeleč i Matić (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Sučić(27), 2:0 Zagorec(29), 3:0 Sučić(35), 4:0 Zlodi(50), 4:1 Gazilj(52 – 11m)

POLET BUŠEVEC: Bradić, Peterlin, Stuparić, F. Sovina, Gorinjac, Pejak (od 88. Robić), Zagorec, Klasnik (od 54. J. Bobesić), Ferenček, Sučić, Zlodi (od 85. Mikulić)

Trener: Zoran Tomčić

SAVA STRMEC: Štefković, Filipović, Kočnar, Gazilj, M. Matošević, Maruna, Vlašić (od 17. Golubić; od 68. Mišić), J. Matošević, Čakanić (od 53. F. Frajt), Ivanović (od 86. Bešlić), Gavran (od 46. Mihelčić)

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Ivica Sučić (Polet)

Drugi, „slabiji“, derbi ovog kola (drugi protiv četvrtog) također je završen pobjedom domaćina, ovoga puta s još uvjerljivijih 4:1. Buševčani su u prvih 45 minuta dominirali terenom i zasluženo otišli na predah s 3:0. Dvostruki strijelac bio je Sučić (prvi gol glavom, treći efektnim pogotkom u rašlje), dok je međuvremenu mrežu Štefkovića zatresao i Zagorec. Svaku dilemu o pobjedniku otklonio je Zlodi golom na otvaranju nastavka. Gosti su doduše ubrzo smanjili na 4:1 (Gazilj s bijele točke) i imali ozbiljne prilike za smanjenje velike prednosti, ali obrana domaćina na čelu s vratarom Bradić nije dozvolila rezultatski priključak. Savi tako ostaje žal za loše odigranim prvim dijelom jer su u nastavku bili puno bolja momčad.

Nakon 24. kola vode Polet (B) i Naftaš Ivanić sa po 45 bodova, treći je TOP sa 42, dok je Sava (S) na šestom mjestu sa 40 bodova.