Pomoćnici: Benković (oba iz Zaprešića) i Hribar (Savski Marof)

Strijelci: 0:1 Koletić(35), 0:2 Šarić(57), 1:2 F. Kelečić(63), 2:2 Kanazir(74)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Balen (od 86. Jusup), Lafter, Tandarić, Kanazir, Golubić, Jalšovec, Zekić, Vulje (od 59. F. Kelečić), Lukić (od 68. Rubinić), Jurinić

Trener: Anđelko Vlašić

ZRINSKI: Rebrović, Prelec, Koletić (od 80. Baltić), Pavlović, T. Vrančić, D. Vrančić, Blažević, M. Horvat, Draclin (od 89. Mogulić), Radovanić, Šarić

Igrač utakmice: Filip Kelečić (Dinamo)

Domaćini su bili bolja momčad svih 90 minuta, ali su unatoč tomu morali su spašavati bod. Gosti su nakon pola sata igre imali početnu prednost. Precizno izvedenim slobodnim udarcem Sablića je matirao Koletić, a novu radost igračima Zrinskog donio je Šarić nakon 57 minuta igre. Okićanci nakon drugog primljenog gola ubrzo smanjuju zaostatak golom rezerve Kelečića, a u 74. na konačnih 2:2 poravnava Kanazir.

Novaki - Mladost (KS) 4:1 (1:0)

Ušli bez respekta i pobijedili

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Žakman (Zagreb)

Pomoćnici: Krušlin (Ključ Brdovečki) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Golubić(24), 2:0 Nobilo(47), 3:0 Matijaščić(49), 4:0 Golubić(76 – 11m), 4:1 Bušić(87)

NOVAKI: Dorotić, Horvatin (od 46. Janjić), Marko Žugec (od 81. Mario Žugec), Nobilo, Barbarić, Gestić (od 73. Bugarski), Rasi (od 83. Barač), Andabak, Matijaščić, M. Golubić, Rupčić (od 61. Ivanović)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Kelečić, Blažinčić, Sirovica, Juraj (od 67. Budiščak), Veselčić, K. Hasanović, L. Hasanović, Stunja, I. Jakšić (od 46. Bušić), M. Jakšić

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

Unatoč tome što su gosti u Novake stigli kao treća momčad lige, domaćini su bez ikakvog respekta ušli u susret i uvjerljivo slavili 4:1. Na odmoru minimalnih 1:0 golom Golubića koji je i zaključio listu strijelaca pobjedničke momčadi precizno izvedenim jedanaestercem 15 – ak minuta prije kraja. Između dvostrukog strijelca domaćina precizni su još bili Nobilo te Matijaščić. Za goste je pred kraj poentirao Bušić.

Bestovje - Mladost (KD) 2:4 (1:2)

Rasturio ih Nežić

BESTOVJE – SC Srbečka

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Nežić(14), 0:2 Nežić(37), 1:2 Mišić(42), 2:2 Moštak(47), 2:3 Nežić(56), 2:4 Nežić(70)

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Kapus, Ivanetić (od 20. Mišić), Golub, Šantalab, Mat. Đurđević, Skukan, Moštak, Kostanjski, Šikić, Sviben (od 57. Stanić)

Trener: Pero Ignjatović

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Marko Nemčić, Cimprešak (od 80. Gačarić), Matija Nemčić, M. Frkanec (od 57. Brkić), I. Ivanuš, Pulek, D. Ivanuš (od 46. Marušić), Nežić, Martin Nemčić, I. Frkanec (od 78. Sutlar)

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Tomislav Nežić (Mladost)

Domaća obrana nije imala rješenja za Tomislava Nežića koji je s 4 gola daleko najzaslužniji za slavlje Mladosti. Gostujući napadač seriju golova otvorio je u 14. minuti, a na 0:2 povećao pogotkom nakon 37 minuta igre. Između dva primljena pogotka domaćini su imali prigodu izjednačiti na 1:1, ali udarac Šikića s bijele točke brani Boranić. Ipak, do odmora malo nade domaćim navijačima donio je Mišić pogotkom za „-1“. Kada je Moštak početkom nastavka poravnao na 2:2 činilo se da bi domaćini mogli skrenuti vodu na svoj mlin. No, kao i u prvom dijelu ponovno se u dva navrata ukazao Nežić i odveo svoju momčad do neuhvatljive prednosti.

Tigar Rakitje – Sava (D) 1:5 (1:1)

Poplavljeni tigrovi

RAKITJE – Igralište Tigra

Sudac: Sopić (Galgovo)

Pomoćnici: Jelena Kumer (Breganica) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Z. Đeno(16), 1:1 Borić(39), 1:2 Jagustović(58), 1:3 Đurđević(67), 1:4 Španjol(68), 1:5 Z. Đeno(70)

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Jerković, Kušić (od 46. A. Horvat), Petković (od 64. Maslač), Borić (od 64. Vonić), Ačkar, Horvatek (od 77. Prevendar), Pavić, Likić (od 73. Gojak), Perušina

Trener: Dragutin Stojanović

SAVA DRENJE: Suljić, Preskar, Jozić, J. Gotal (od 75. Braje), Jagustović, Z. Đeno, I. Đeno, Blažević, Španjol, Vidović, Đurđević

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Zoran Đeno (Sava Drenje)

U efikasnih 12 minuta igre (razdoblje od 58. do 70. minute) gosti iz Drenja riješili su pitanje pobjednika u Rakitju. Prvi dio završen je s izjednačenih 1:1. Sava je povela u 16. golom Đene, a dvadesetak minuta kasnije izjednačio je Borić. U drugom dijelu uslijedio je pad Tigrova pa Drenjani upisuju uvjerljivu pobjedu.

Dinamo (J) - Bregana 4:0

Nakon 23. kola vodi Sloga Orešje s 52 boda, drugi je Dinamo (J) sa 45, Bregana je peta s 38 bodova, Novaki su osmi s 34, Zrinski je jedanaesti s 30 bodova, Tigar Rakitje je četrnaesto s 19, dok je Bestovje petnaesto sa 17 bodova.