Blažević za tri boda

FARKAŠEVEC – Igralište Široki grm

Sudac: Skomrak

Pomoćnici: Matijašec i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Blažević(15), 2:0 Blažević(26), 3:0 Blažević(56), 3:1 Pilski(66 – 11m), 4:1 Radovanić(88)

ZRINSKI: Rebrović, Prelec, Koletić, Pavlović, Brdarić, Horvat, Šarić, Ištuk (od 90. Mogulić), Draclin (od 89. Vrančić), Radovanić (od 90. A. Horvat), Blažević (od 81. Baltić)

MLADOST LUKA: Pilski, Masnjak (od 57. Lež), Ružić, Kahlina, Stiperski (od 46. Lojen), Pirički, Kleković, Petek, Sukser, Kajfeš, Borovnjak

Trener: Dragutin Đurđević

Igrač utakmice: Renato Blažević (Zrinski)

Gosti nisu imali riješenje za enigmu zvanu Renato Blažević. Domaći topnik s tri gola ispratio je momčad Mladosti praznih ruku iz Farkaševca, a njegov show počeo je u 15. minuti na asistenciju Preleca. Jedanaest minuta kasnije Blažević ponovno poentira iz gužve. U 56. otpadak nakon udarca Draclina Blažević po treći put šalje u mrežu nemoćnog Pilskog. Gosti počasni pogak postižu s bijele točke (strijelac vratar Pilski), a gol razliku Zrinskog u 88. minuti popravlja Radovanić na dodavanje raspoloženog Draclina.

Bregana – Sloga (O) 4:1 (1:0)

Uvjerljiva pobjeda domaćina

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Blažević

Pomoćnici: Zajec (oba iz Zaprešića) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Škacan(8 – 11m), 2:0 Župančić(63), 2:1 Sastić(75), 3:1 Vlašić(85), 4:1 Kasalo(90)

BREGANA: Milaković, Grgat (od 89. Štiglić), Runtas (od 67. Crnković), Andabak, Lehpamer, Tančak (od 64. Belan), Župančić (od 79. Dubić), Kasalo, Matijaščić (od 46. Ahlin), Škacan, Vlašić

SLOGA OREŠJE: Cerle, Vučenić (od 66. Sastić), Masnjak, Crnac (od 63. Sapanjoš), Ciglar, Kukolja (od 87. Kostić), Masnjak (od 87. Penezić), Graf, Vučur, Franjičević, Prahin (od 85. Filipović)

Igrač utakmice: Miljenko Kasalo (Bregana)

Bregana je upisala veliki skalp pobijedivši vodeću Slogu 4:1. Unatoč visokom porazu gosti nisu bili lošija momčad, ali njihove brojne napade iz prvog dijela (Vučur, Masnjak, Graf) branio je u ovom susretu odlični Milaković. Domaćini su pak iz svog prvog napada došli u vodstvo, udarac s bijele točke realizirao je Škacan. Na 2:0 nakon sata igre diže Župančić pa gostima ne preostaju ništa drugo nego puni napad. To im se djelomično isplatilo nakon što je Sastić uz pomoć prečke smanjio na 2:1. No, previše rupa u obrani iskusna momčad Bregane ne može ne kazniti pa u zadnjih 5 minuta prvo Vlašić zaobilazi Cerlea za 3:1, a onda i Kasalo u 90. čisti paučinu na vratima Sloge za uvjerljivih 4:1.

Jaska - Novaki 6:2 (2:2)

Nimalo ugodan poraz

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Žakman

Pomoćnici: Kurtović (oba iz Zagreba) i Rončević (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Stipić(21), 1:1 Golubić(38), 2:2 Bradvić(45), 2:2 Matijaščić(45), 3:2 Bradvić(56), 4:2 Cuković(60) 5:2 Novosel(84), 6:2 Stipić(90)

JASKA: Mataušić, Lončarić (od 63. Priselac), Novosel, Ivančić, Španić, D. Borković, Štefić (od 86. Boričević), Cuković, Majdandžić, Bradvić, Stipić

Trener: Krunoslav Pinturić

NOVAKI: M. Čakanić, Barač (od 62. Lehpamer), Marko Žugec, Janjić, Barbarić, Gestić, Rasi, Horvatin (od 32. Mario Žugec), Matijaščić, Golubić, Ivanović

Igrač utakmice: Mislav Bradvić (Jaska)

Neugodan poraz Novaka protiv posljedne Jaske. Domaćini su prezentirali najbolju partiju sezone na koju gosti nisu imali odgovora. Neizvjesnost je trajala samo u prvih 45 minuta koje su završene rezultatom 2:2. Iz svlačionica se nakon odmora vratila samo jedna momčad koja je suvereno gospodarila terenom i postigla 4 pogotka. Najzapaženiji u redovima domaćina Bradvić i Stipić s po dva gola, dok su za goste strijelci bili Golubić i Matijaščić.

Dinamo (O) - Bestovje 0:0

Teški teren onemogućio igru

OKIĆ – Igralište Kozlikovo

Sudac: Pavlović (Zagreb)

Pomoćnice: Gurdon Bašimamović (Zaprešić) i Krušlin (Ključ Brdovečki)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Jusup, Rubinić, Vulje, Zekić, Balen, Jurinić, Golubić, Lukić, Jalšovec, Kelečić (od 77. Bašić)

Trener: Damir Katovčić

BESTOVJE: Cvetko, Kapus, Ivanetić, Šiptar, Golub, Mat. Đurđević, Skukan, Moštak, Kostanjski, Šikić, F. Blažek

Trener: Pero Ignjatović

Igrač utakmice: Ivan Sablić (Dinamo)

Gosti su dobili ono po što su došli – bod na zahtjevnom gostvanju u Okiću. Domaćini (točno na sredini tablice) po teškom terenu nisu uspjeli upisati novu pobjedu. Momčad iz Bestovja igrala je kompaktno i stvorila više opasnih situacija pred domaćim vratima, nego što je njihov golman Cvetko imao za obraniti. No, vratar Dinama Sablić u nekoliko je situacija dobro reagirao i zaslužio epitet igrača susreta.

Mladost (KD) – Tigar Rakitje 7:3 (2:2)

Tigrovi k'o bosi po trnju

KRAJ DONJI – Igralište Bili brig

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Božić (oba iz Jastrebarskog) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Frkanec(14), 2:0 Frkanec(22), 2:1 Josipović(34), 2:2 Petković(37), 3:2 Nežić(51), 4:2 Frkanec(56), 5:2 Vonić(71), 5:3 Nežić(76), 6:3 Pulek(79), 7:3 Sutlar(86)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Mar. Nemčić (od 83. Slavi), Vugrinec, Marušić, Mat. Nemčić, Ivanuš (od 77. Sutlar), Cimprešak, Pulek, Mart. Nemčić, Nežić, Frkanec

Trener: Dario Ivanuš

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Jarković (od 79. Matić), Pušić (od 46. Barun), Likić (od 77. Horvat), Petković (od 78. Maslač), Bungić, Josipović, Ačkar, Pavić, Kaljaja

Trener: Dragutin Stojanović

Crveni karton: Josipović(70)

Igrač utakmice: Ivan Frkanec (Mladost)

Visok poraz Tigra u Kraju Donjem nakon što su solidno odoljevali pokušaji domaćina u prvih 45 minuta. Mladostaši su s dva gola Frkanca već nakon 20 minuta bili u lijepoj prednosti da bi gosti sve vratili na početak pogocima Petkovića i Josipovića. U nastavku domaćini ponovno kreću napadački pa u razdoblju od 51. do 56. postižu dva, a od 71. do 79. nova tri gola za uvjerljivu pobjedu. Treći gol za momčad iz Rakitja postiže Sutlar u 86. minuti.

Nakon 22. kola vodi Sloga Orešje sa 49 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 42, Bregana je četvrta s 37 boda, Novaki su deveti s 31, Zrinski je jedanaesti s 29 bodova, Tigar Rakitje je četrnaesto s 19 , dok je Bestovje petnaesto s 17 bodova.