VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 8. kolo Dugo Selo – Samobor 56:75 (37:41) (14:22, 23:19, 10:17, 9:17)

KOŠARKA - Kontrama do pobjede

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 8. kolo
Dugo Selo – Samobor 56:75 (37:41) (14:22, 23:19, 10:17, 9:17)

SAMOBOR: Klupač 8, Džimbeg 2, Mustafić 5, Pavšek 26, Sedlar, Antunović 2, Golić 2, Močan 24, Curman 5, Japunčić 1; Trener: Krešimir Klupač

DUGO SELO: Ćuže 12, Samardžić 6, Dobra B. 11, Kekić 10, Žnidarić 12, Gavranović 2, Dobra D. 3; Trener: Končić

Veterani Samobora u 8. kolu lige pobijedili su u gostima ekipu Dugog Sela s rezultatom 56:75. Do 25. minute igralo se u egalu, vrlo dobro i učinkovito na obje strane, da bi tada Samoborci zaigrali još agresivnije u obrani, na što već pomalo umorni domaćini nemaju protuigru. U sljedećih desetak minuta, nakon osvojenih lopti Samoborci iz brzih kontranapada dolaze na dvadesetak koševa prednosti te na kraju i do zaslužene pobjede.

Kod Samoboraca odlično su u obrani i u napadu odigrali Pavšek s 26 i Močan s 24 koša.

Kod Dugog Sela najučinkovitiji su bili Ćuže i Žnidarić, oba s po 12 koševa.

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo Petar Zrinski – Samobor 58:56 (25:33) (9:12, 16:21, 19:16, 14:7)

KOŠARKA - Lopta nije htjela u koš

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo
Petar Zrinski – Samobor  58:56 (25:33) (9:12, 16:21, 19:16, 14:7)

SAMOBOR: Kontak 11, Alilović 2, Jelić, Stanić 2, Iviček 11, Golić 1, Palčec 14, Matijaščić 15; Trener: Zdravko Džimbeg

PETAR ZRINSKI: Jendriš 4, Žeger, Malbašić, Posarić, Kulić 2, Dropulja 11, Antolković, Pežić 4, Premzl 30, Klanac, Kvaternjak 7; Trener: F. Tomić

U 2. kolu kadeti Samobora su na gostujućem terenu u samom finišu utakmice izgubili od ekipe Petar Zrinski iz Vrbovca s rezultatom 58:56. Samoborci od početka imaju igru te preko brzih kontranapada polovicom treće četvrtine ostvaruju najveću prednost od 13 koševa razlike 33:46. Tada Samoborci posustaju i polako se topi prednost, da bi domaćini u zadnjoj minuti tricom najboljeg igrača Premzla, kojemu je to ujedno bila i osma pogođena trica, došli do prvog vodstva na utakmici, ali i pobjede. Još su Samoborci imali dva napada, a u zadnjem napadu čak tri šuta za izjednačenje, ali lopta jednostavno nije htjela u koš, tako da domaćini na svoje veliko veselje zasluženo slave pobjedu.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Matijaščić s 15 i Palčec sa 14 koševa.

Kod Petra Zrinskog najučinkovitiji je bio Premzl s 30 koševa.

Liga 2003 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 19. kolo Samobor – Gorica 52:42 (27:22) (15:12, 12:10, 6:4, 19:16)

KOŠARKA - Bolji od vodećih

SAMOBOR: Jelić N., Sedlar 17, Jelić T., Baković, Tišma 4, Rubinić 8, Sirovica, Mixich, Došen 21, Mustafić G. 2, Mustafić Š; Trener: Marin Sedlar

GORICA: Đurašić 2, Šekarija 17, Čurčić, Kompesak 2, Babić, Janjić 6, Vucković F. 15, Vucković T; Trener: Ivanković

U 19. kolu lige 2003 Samoborci su na domaćem terenu pobijedili vodeću ekipu lige Goricu s rezultatom 52:42. Najmlađi Samoborci strpljivo su u obrani i napadu iz četvrtine u četvrtinu gradili igru dobivši svaku četvrtinu s dva tri koša razlike te na kraju i pobjedu sa zasluženih deset koševa razlike.

Kod Samoboraca istaknuli su se igrom Došen s 21 i Sedlar sa 17 koševa.

Kod Gorice najučinkovitiji je bio Šekarija sa 17 koševa.