TOP – Vatrogasac (Z) 8:0 (4:0)

Iskalili se na jadnim vatrogascima

Sudac: T. Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Vojnović(12), 2:0 Žlender(25), 3:0 Kutija(33), 4:0 Žlender(43), 5:0 Vojnović(49), 6:0 Žlender(57), 7:0 Žlender(77), 8:0 Tolić(90)

TOP KERESTINEC: Šaplek, Lisec, Poljanec (od 55. Tolić), T. Fabek, Krnjus (od 55. Mravunac), Špehar (od 60. Perić), Popović, Kutija, Dominko (od 55. Holetić Kralj), Žlender, Vojnović (od 60. Barišić)

Trener: Berislav Gluić

VATROGASAC ZDENCI: Marić, M. Šekrst, Šavrović, Pavić, Skender, Mažal, Štok, D. Šekrst, Ladan, Merkl, Horvat

Trener: Matija Katalinić

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Ljutnju nakon poraza u derbiju od Poleta igrači TOP–a iskalili su na Vatrogascu iz Zdenaca koji je ponižen s osam lakih komada. Gosti (cijeli susret odigrali bez ijedne zamjene) već u 12. minuti prvi put kapituliraju (Vojnović), a do odmora još mrežu tresu Žlender (dvaput) i Kutija (jednom). Nastavak donosi novo podebljanje Žlenderovog konta postignutih golova (dodatna 2), a svoj skromni udio u visokoj pobjedi Kerestinčana dodali su ponovno Vojnović i u posljednjim trenucima susreta Tolić.

Sava (SH) - Sava (S) 3:1 (2:1)

Vratili se praznih ruku

SOP HRUŠČICA – Igralište Save Sop

Sudac: Antunović (Velika Gorica)

Pomoćnici: Mihalj (Velika Mlaka) i Meić (Donje Potočje)

Strijelci: 0:1 Matošević(35–11m), 1:1 Juroš(37), 2:1 Joveš(45), 3:1 Fišter(46)

SAVA SOP HRUŠČICA: Karas, Hašimović (od 75. Delač), Brtan, Brdar, Barbarić, Marjan, Juroš (od 62. Duvnjak), Fišter (od 72. Okorrare), Delić, Jerković, Joveš (od 82. Barberić)

Trener: Damir Pralas

SAVA STRMEC: Štefković, Golubić (od 60. Škutin), Kruhek (od 70. Ivanović), Kočnar, Matošević, Bešlić (od 46. Mišić), Maruna, Vlašić, Gazilj, Mihelčić, Čakanić

Igrač utakmice: Dejan Joveš (Sava Sop Hruščica)

Nakon pobjede nad vodećim TOP–om u predhodnom kolu, navijači Save očekivali su novi trobod i daljni pritisak na vodeći dvojac lige. No, usprkos vodstvu (Matošević s bijele točke nakon pola sata igre) iz Sopa Hruščice momci Damira Kovačića vratili su se praznih ruku. Domaćini su rezultatski minus u hipu poništili, a onda blitz – kriegom (golovima u zadnjim trenucima prvog i odmah na startu drugog poluvremena) otišli na nedostižnih 3:1. Uz sav trud povratak u meč gostima nije uspio pa je upisan sedmi prvenstveni poraz.

Nakon 21. kola vodi TOP s 39 bodova, drugi je Polet (B) s 38, dok je Sava na šestom mjestu s 34 boda.