NOGOMET - Bregančani napokon pobjedonosno

Pomoćnici: Družanović i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Jakšić(12), 1:1 Radovanić(30 – 11m), 2:1 Ištuk(57)

ZRINSKI: Rebrović, Prelec, Koletić, Pavlović, T. Vrančić, Ištuk, Blažević (od 85. A. Horvat), M. Horvat (od 89. Mogulić), Radovanić (od 82. D. Vrančić), Šarić (od 88. Jurčić), Grgečić (od 53. Draclin)

Trener: Vladimir Tuweg

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Kelečić, Blažinčić, Sirovica, Matulin, Veselčić, Bušić, L. Hasanović, Jakšić (od 84. Botički), Stunja, K. Hasanović (od 85. I. Jakšić)

Trener: Nenad Budiščak

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Domaćini su minimalnom pobjedom od 2:1 nastavili uspješni proljetni dio prvenstva. Nije sve krenulo prema željama Zrinskog unatoč boljoj igri koja je u 11. minuti nakon udarca Blaževića rezultirala pogođenim okvirom vrata. Gosti samo minutu kasnije koriste neopreznost u obrani pa Jakšić neometan poentira za 0:1. Nakon pola sata igre Grgečić je srušen u prodoru, a najstrožu kaznu u poravnanje pretvara Radovanić. Sredinom nastavka uigranu kombinaciju domaćih udarcem s ruba 16 metara uspješno završava Ištuk pa prednost seli na stranu Farkaševčana. Gosti pokušavaju doći do boda, ali njihova najbolja prilika završava na stativi, a posljedično tome svi bodovi kod Zrinskog.

Bregana – Pušća 2:1 (0:1)

Ipak tri boda!

BREGANA – Igralište Grablice

Gledatelja 80

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Golub (Guci) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Mihajlović(5), 1:1 Lehpamer(48), 2:1 Škacan(57 – 11m)

BREGANA: Milaković, Babojelić (od 77. Biondić), Runtas (od 82. Štiglić), Andabak, Lehpamer, Ivandić, Tančak (od 66. Grgat), Kasalo, Dubić (od 50. Ahlin), Škacan, Vlašić

Trener: David Kižlin

PUŠĆA: Jelačić, Bernardić, Đurinski, Brekalo, Bregar (od 59. Kahnić), Šunde, Mihajlović, Žlebački, Starček, Bzik, Starjački

Trener: Nikola Božić

Igrač utakmice: Luka Ivandić (Bregana)

Napokon su i igrači Bregane dočekali svojih 5 minuta i upisali prvu pobjedu nakon 5 kola pauze. Gosti su na Grablicama bolje otvorili meč pa već u 5. minuti Žlebački puca iz „slobodnjaka“, Milaković samo kratko odbija, a na ničijoj lopti najbrži je Mihajlović za rano slavlje na gostujućoj klupi. Domaćini su do 3 boda stigli uvjerljivom predstavom u početnih 15 minuta nastavka. Prvo je u 48. nakon kornera najviši bio Lehapmer, da bi devet minuta kasnije u kaznenom prostoru Pušće bio srušen Kasalo, a udarac s bijele točke realizira Škacan. Između dva gola, igrači Bregane imali su još tri obećavajuće prigode (stativa Kasala), no i dva gola na kraju su bila dovoljna za tri boda.

Krašić - Novaki 1:2 (0:1)

Ne znaju što je to poraz!

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Skomrak

Pomoćnici: Gurdon Bašimamović (oboje iz Zaprešića) i Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(10), 0:2 Letinčić(56 – 11m), 1:2 M. Novosel(72 – 11m)

KRAŠIĆ: Šimatić, Penić, Tukić, Ferenčak, Tuček, Ilijanić (od 46. Gojšić), Vrbetić, M. Novosel, Šimecki, Benković, Šimatić (od 59. I. Novosel)

Trener: Ivan Županac

NOVAKI: Antolić (od 10. M. Čakanić), Boras, Žugec, Janjić, Barbarić, Gestić, Horvatin, Bugarski (od 84. D. Barač), Matijaščić (od 90. M. Žugec), Letinčić, Rupčić (od 82. S. Barač)

Trener: Ferdo Kamenčić

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Novaki)

Igrači Novaka nastavljaju s pozitivnim rezultatima pa i nakon petog proljetnog kola ne znaju za poraz. Bolju igru gosti pokazuju od samog početka pa Matijaščić iz treće opasne situacije pred golom Krašića glavom matira nemoćnog Šimatića. Nastavak donosi još 2 gola, oba s bijele točke. Prvo je Letinčić u 56. poduplao prednost Novaka, da bi domaćini iz jedine prave prigode 72. preko Novosela stigli do utješnih 1:2.

Bestovje – Tigar Rakitje 2:3

Nakon 20. kola vodi Sloga Orešje s 46 bodova, drugi je Dinamo (J) s 40, Bregana je šesta s 32 boda, Novaki su deveti s 31, Zrinski je jedanaesti s 25, Tigar Rakitje je četrnaesto s 16 bodova, dok je Bestovje petnaesto s 15 bodova.