KADETI – 1. HRL – 11. kolo Samobor – Gorica 97:72 (44:36) (25:18, 19:18, 38:11, 15:25)

KOŠARKA - U laganom ritmu do pobjede

KADETI – 1. HRL – 11. kolo
Samobor – Gorica  97:72 (44:36)  (25:18, 19:18, 38:11, 15:25)

SAMOBOR: Došen 13, Alilović 2, Jelić, Iviček 25, Valenčak 26, Matijaščić 18, Živković 13. Trener: Marin Sedlar

GORICA: Kompes 6, Jukić, Opaćić 2, Filipović, Divić 28, Lepur 9, Bertolović 23, Martinović, Vujević, Pokrajčić 4. Trener: Silvio Jenkač

U 11. kolu 1. HRL kadeta Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu Gorice iz Velike Gorice s rezultatom 97:72. Nakon početnih 12:0 za Samoborce gosti uspostavljaju ravnotežu i do poluvremena u nekoliko navrata imali su priliku za izjednačenje. U drugom poluvremenu Samoborci su krenuli silovito i pred kraj treće četvrtine serijom od 21:0 odlaze na visokih 35 koševa prednosti. Do kraja utakmice u laganom ritmu ostvaruju uvjerljivu pobjedu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Valenčak s 26 i Iviček s 25 koševa.

Kod Gorice najučinkovitiji je bio Divić s 28 koševa.