KADETI – 3. HRL – 11. kolo Samobor – Labrada 87:70 (41:35) (17:16, 24:19, 24:16, 22:19)

KOŠARKA - Serijom do pobjede

KADETI – 3. HRL – 11. kolo
Samobor – Labrada  87:70 (41:35)  (17:16, 24:19, 24:16, 22:19)

SAMOBOR II: Jelić 31, Čakanić 12, Kupres 6, Crnić 34, Šaban 2, Sedlar 2; Trener: Marin Sedlar

LABRADA: Bolanča 16, Rast 6, Crnjak 5, Ćorić 2, Zdenjak 4, Martal, Pažin, Lazić 2, Lončar 22, Krivić 13; Trener: N. Mravlinčak

U 11. kolu 3. HRL kadeta Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu kadeta Labrade s rezultatom 87:70. Dugo su gosti puhali Samoborcima u leđa, da bi u zadnjih dvije minute treće četvrtine Samoborci povezali deset koševa u seriji i otišli na petnaestak koševa prednosti. Do kraja utakmice Samoborci, predvođeni šuterski raspoloženim dvojcem Crnićem s 34 i Jelićem s 31 košem, održavaju prednost te ostvaruju zasluženu pobjedu. Kod Labrade najučinkovitiji je bio Lončar s 22 koša.

KADETI – Prijateljska međunarodna utakmica u povodu proslave 40. obljetnice KK Samobor Samobor – BKM SPV Nitra 76:45 (41:19) (20:12, 21:7, 18:13, 17:13)

KOŠARKA - Gosti bez šanse

SAMOBOR: Došen 3, Alilović 2, Kupres, Iviček 13, Golić 6, Valenčak 20, Matijaščić 19, Živković 13; Trener: Marin Sedlar

BKM SPV NITRA: Lampers, Halak, Pozdech 12, Šimek 10, Jurkin, Mihalik 6, Learnest 9, Mareček 8; Trener: Anda

U prijateljskom međunarodnom ogledu kadeti Samobora su na domaćem terenu uvjerljivo pobijedili ekipu kadeta BKM SPV NITRA s rezultatom 76:45. Gostujuća ekipa dolazi iz jednog od najstarijih gradova Slovačke, prepunog znamenitosti, a leži u dolini istoimene rijeke Nitre. Iako prijateljska utakmica, kadeti Samobora od početka su zaigrali punom snagom i odigrali jednu od najboljih utakmica ove sezone. Čvrstom obranom i brzim kontranapadima ostvaruju dvadesetak koševa prednosti. Do kraja utakmice igra se istim tempom te dolaze do uvjerljive pobjede protiv solidnih gostiju koji su možda umorni i od puta su odigrali i slabije nego inače, ali zahvaljujemo im što su se pridružili ovom utakmicom proslavi godišnjice kluba.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Valenčak s 20 i Matijaščić s 19 koševa.

Kod Nitre najučinkovitiji je bio Pozdech s 12 koševa.

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – PLAY OFF – 1. kolo Samobor – Ivanić - 99:50 (42:29) (16:13, 26:16, 28:11, 29:10)

KOŠARKA - Samoborci uvjerljivi

SAMOBOR: Tatarević 12, Milakara 4, Knezović 20, Guliš 2, Jurinec, Pecić 20, Kufrin, Kupres, Matović 3, Vrbančić 8, Deklman 6, Sedlar 16, Kontak 8; Trener: Krešimir Klupač

IVANIĆ: Radašević 12, Adamović 16, Vuković 8, Acinger 6, Podgorski 8; Trener: Tomislav Magić

U 1. kolu play off-a mlađi kadeti Samobora su na domaćem terenu uvjerljivo pobijedili ekipu Ivanića iz Ivanić-Grada s rezultatom 99:50. U prvom poluvremenu gosti su u nekoliko navrata zaprijetili preokretom, međutim u drugom poluvremenu presing Samoboraca više nisu mogli pratiti. Na kraju uvjerljiva i zaslužena pobjeda Samoboraca.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Pecić i Knezović, oba s po 20, te Sedlar sa 16 koševa.

Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Adamović sa 16 koševa.