SENIORI – KUP KREŠIMIRA ĆOSIĆA – finale regije Centar Samobor – Bosco 77:64 (32:37) (14:21, 18:16, 24:10, 21:17)

KOŠARKA - S udarnom petorkom do pobjede

SENIORI – KUP KREŠIMIRA ĆOSIĆA – finale regije Centar
Samobor – Bosco  77:64 (32:37) (14:21, 18:16, 24:10, 21:17)

SAMOBOR: Levanić B. 14, Vranić, Gionechetti 8, Gašparac 21, Šilobod 6, Imbert 1, Levanić M. 13, Ušić 9, Pavičić, Belamarić, Baričević 5; Trener: Josip Vlah

BOSCO: Gulin, Markočić 5, Zorić, Mikić, Vlaić 3, Jukić 11, Mujkanović 11, Mijić 3, Jakupčić, Bubalo 6, Čulek 9, Miličević 16; Trener: Goran Perić

Košarkaši Samobora u finalnoj utakmici regije Centar KUP-a Krešimira Ćosića pobijedili su na domaćem terenu ekipu Bosca iz Zagreba s rezultatom 77:63. Prvo poluvrijeme Samoborci su protiv ne tako jakog protivnika dosta eksperimentirali s igračima, pruživši priliku i igračima koji manje igraju. To je bio razlog da su gosti polovicom prve četvrtine ostvarili 10 koševa prednosti koje brane gotovo do kraja prvog poluvremena. Početak drugog poluvremena Samoborci su ozbiljnije krenuli s udarnom petorkom koja odličnom obranom i još boljim napadom preokreće rezultat u svoju korist od 16 koševa prednosti i utakmica je praktički bila riješena.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Gašparac s 21 te braća Levanić, Bruno sa 14 i Matej s 13 koševa.

Kod Bosca najučinkovitiji je bio Miličević sa 16 koševa, od čega 4 trice.