3. HNL zapad - 11. kolo Samobor – Istra 1961 II 0:7 (0:3)

3. HNL zapad - 11. kolo
Samobor – Istra 1961 II 0:7 (0:3)

Sudac: Rašić (Zaprešić)

Pomoćnici: Grgurić (Kutina) i Vulić (Novska)

Strijelci: 0:1 Jordan(6), 0:2 Ivkovčić(17–ag), 0:3 Repić(26), 0:4 Mioč(66), 0:5 Repić(80), 0:6 Repić(85), 0:7 Panadić(90)

SAMOBOR: Ilić, Mihelčić, Grgečić (od 58. Rubinić), Vrančić, Ivkovčić, Mišura (od 29. Žitković), Švorc, Guliš, Brdarić (od 72. Vujnović), Brujić, Hasan

ISTRA 1961 II: Santos Miranda, Mihaljević, Škiljan (od 35. Milić), Hadžić, Romić, Marinčić (od 64. Panadić), Desnica, Mioč, Jordan (od 55. Oslonovskiy), Repić, Galić

Trener: Željko Belanić

Igrač utakmice: Antonio Repić (Istra 1961 II)

Katastrofalnu igru i još lošiji rezultat ponudili su domaći nogometaši u 11. kolu prvenstva kontra druge momčadi Istre 1961. Samoborci su podbacili u svim segmentima igre, od jalovog napada do porozne obrane. Do poluvremena Ilić je morao tri puta po loptu u mrežu, da bi se u nastavku taj broj i povećao na četiri. Za Istrijane posebno je bilo „plodno“ posljenjih 10 minuta u kojima su postigli tri gola. Igrači Svena Raića hitno se moraju trgnuti iz sna i u posljednja četiri jesenska kola uloviti koju pobjedu da ostanak u 3. ligi već sad ne postane samo utopija...

Nakon 11. kola vodi Dinamo II s 25 bodova, druga je Rijeka II s 23, dok je Samobor na četrnaestom mjestu s 9 bodova.