Skupo platili greške

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Josipović

Pomoćnici: Anić i Tišljar (svi iz Ivanić Grada)

Strijelci: 1:0 Škrinjarić(26), 2:0 I. Galeković(31), 3:0 Škrinjarić(55), 3:1 Tolić(83)

MRACLIN: Štuban, Blagušević, Radanović, Sabljo, T. Lučić, Cetić (od 54. Konjević), Škrinjarić, I. Galeković, Janječić (od 58. D. Rus), Hrženjak, Mršić

Trener: Boris Konjević

TOP: Šaplek, Pauković (od 46. Poljanec), Krnjus, T. Fabek, Lisec, Škraba (od 46. Piplica), P. Fabek (od 75. Holetić), Brajko, Žlender (od 71. Tolić), Jakopec (od 68. Perić), Vojnović

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Tomislav Škrinjarić (Mraclin)

U izjednačenoj ligi svaki se kiks skupo plaća pa je tako porazom 3:1 u Mraclinu TOP s vodećeg mjesto pao na treće gledajući u leđa novom lideru Laduču i njegovoj prvoj pratilji Sutli. Domaćini su na odmor zasluženo otišli s dva gola razlike. Do početnog vodstva stigli su nakon 26. minuta igre i neopreznosti Krnjusa u svom šesnaestercu (igra rukom) i sigurne realizacije Škrinjarića s kreča. Samo 5 minuta kasnije Galeković je na odbijancu najbrži pa se mreža Šapleka trese po drugi put. Već u 55. Mraclinjani drugim golom Škrinjarića osiguravaju trobod, a gostima do kraja susreta ostaje tek utješan gol kojeg je postigao Tolić. Mogli su Kerstinčani i do oku ugodnijih 3:2, ali udarac Vojnovića završava na prečki.

Laduč – Sava 2:0 (0:0)

Nedorečenom igrom u poraz

LADUČ – Igralište Laduč

Sudac: Jukić (Farkaševac)

Pomoćnici: Vuković (Sveti Ivan Zelina) i Kocek (Paukovec)

Strijelci: 1:0 Lenić(51), 2:0 Dežić (73 – 11m)

LADUČ: Galić, Ladan, Vučetić, Kulenović, Bjelobradić, Remenar, Lenić, Đeno, Dežić (od 90. Markotić), Cindrić (od 77. Marić), Prskalo

Trener: Davor Debogović

SAVA STRMEC: Štefković, Kruhek (od 75. maruna), Filipović, Frajt, Stanec, Martinčević (od 65. Golubić), M. Matošević, Ovčariček, J. Matošević, Mihelčić (od 82. Vlašić), Gavran

Igrač utakmice: Ivan Bjelobardić (Laduč)

Nedorečena igra (poglavito u prvom dijelu) koštala je goste pozitivnog rezultata. Nekoliko izglednih prilika Save zbog kompliciranja u završnici nije završilo golovima i to kao da je dalo podstreh domaćinima da u drugom dijelu krenu puno agresivnije prema suparničkoj mreži. To im se isplatilo već u 51. minuti kada iz prve prave prilike Laduč postiže gol. Lenić je odapeo pogodivši rašlje i ostavivši Štefkovića potpuno nemoćnim. Dvadesetak minuta kasnije Ladan je srušen pred golom Save, sudac Jukić pokazao je na bijelu točku pa za konačnih 2:0 pogađa Dežić.

Nakon 12. kola vodi Laduč s 23 boda, druga je Sutla s 22, TOP je treći s 20, dok je Sava (S) na sedmom mjestu s 18 bodova.