Pomoćnici: Čužić (oba iz Velike Gorice) i Rožić (Buševec)

Strijelci: 1:0 Žlender(19), 2:0 Vojnović(66)

TOP KERESTINEC: Šaplek, Piplica, Pauković (od 56. Tolić), T. Fabek, Lisec, Špehar, P. Fabek, Škraba (od 54. Perić), Žlender (od 42. Krnjus), Jakopec (od 71. Antunović), Vojnović (od 74. Dizdarević

Trener: Berislav Gluić

CROATIA HRAŠĆE: Jakše, Puhelek (od 80. Babić), Burić, Bičak, N. Antolković (od 46. Trcak), Gotal, M. Antolković, Oroz, Šeb (od 59. Grabovac), Žagar (od 71. Žigrović), Filipović

Trener: Vladimir Sever

Igrač utakmice: Marko Vojnović (TOP)

U super zanimljivom prvenstvu (prvih 9 momčadi u samo tri boda) igrači TOP–a su ponovno na vodećem mjestu. Tamo gdje su zadnji put bili nakon šestog kola, ponovno su došli 2:0 pobjedom protiv Croatie iz Hrašća. Najbolji igrač susreta Vojnović prvo u 19. minuti upošljava prvog topnika lige Žlendera koji pogađa za 1:0. Isti igrač (Vojnović) riješava susret sredinom nastavka uz još nekoliko prilika za povećanje prednosti koje nisu iskorištene.

Sava (S) – Lukavec 2:1 (1:1)

Kočnar s bijele točke za tri boda

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Martinčević(36), 1:1 Svekrić(38), 2:1 Kočnar (84 – 11m)

SAVA: Štefković, Kruhek (od 46. Frajt), Filipović, Stanec (od 46. Kočnar), M. Matošević, J. Matošević (od 88. Golubić), Ovčariček, Čakanić, Gavran, Mihelčić (od 72. F. Ivanović), Martinčević (od 87. Maruna)

LUKAVEC: Pavišić, Hladni (od 55. Đukić), V. Borković, J. Borković, M. Grdenić, Markulin, Bartolović, Žugaj, J. Grdenić, L. Borković, Svekrić (od 59. Franić)

Trener: Rajko Borković

Igrač utakmice: Josip Matošević (Sava)

Pomalo neobičan meč odigran je u Strmcu gdje domaćini slavili s minimalnih 2:1. Neobičan zbog događaja u prvom dijelu koji završen 1:1. Prvo su Strmčani u 36. „greškom“ postigli gol (Martinčević) iz situacije iz koje nisu smjeli. Fair play gestom u slijedećem napadu razmaknuli su se gostima koji su se došetali od centra do suparničkog gola i izjednačili. „Pravi“ nogomet odigrao se u nastavku u kojem su igrači Save diktirali tempo i stvarali prilike. Igrači Stjepana Bašića zasluženo su došli do troboda u 84. minuti. Frajt je srušen, loptu je na bijelu točku stavio Kočnar i sigurno poentirao za 5. prvenstvenu pobjedu.

Nakon 11. kola vode TOP i Laduč s po 20 bodova, dok je Sava na šestom mjestu s 18 bodova.