Pomoćnici: P. Šabić (oba iz Pavlovčna) i Pirša (Donja Zdenčina)

JAMNICA: Obradović, Luketić, Čefko, Lasić (od 29. Živko), Batarilo, Vidak, Peršin, Mihalić (od 70. čačković), Krčelić, Vračević, Tuka

Trener: Niko Rimac

TOP: Šaplek, Pauković, Špehar, T. Fabek, Lisec, Piplica (od 74. Dizdarević), P. Fabek, Poljanec, Žlender, Jakopec (od 70. Perić), Vojnović

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Robert Šaplek (TOP)

Susret u Pisarovini ponudio je solidnih 90 minuta nogometa iz kojih se nije „izrodio“ niti jedan gol. Prilika je bilo, u prvom dijelu dominantniji su bili domaćini koji su u jednom navratu pogodili okvir vratiju, dok u svim ostalim opasnostima pred vratima TOP – a priseban je bio Šaplek. Nastavak je ponudio malo konkretnije goste čiju prvu pravu priliku u 0:1 ne pretvara Vojnović. Domaćini mogu žaliti i za nedosuđenom najstrožom kaznom (pogriješio sudac Šabić), a gosti pak za Žlenderovom prilikom iz 63. minute iz koje je bilo teže promašiti nego pogoditi, no najopasniji igrač TOP – a ove subote nije imao svoj dan.

Vatrogasac (Z) – Sava 1:1 (1:0)

Remi najrealniji ishod

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Mazal

Pomoćnici: Crnčić (oba iz Vrbovca) i Pankretić (Lovrečka Velika)

Strijelci: 1:0 Ladan(38), 1:1 Kuš (54 – ag)

VATROGASAC ZDENCI: Sverić, Karamatić, Kuš, Cvetković, Ištuk, Cindrić (od 74. Pavić), Skender, D. Šekrst, Ladan, Merkl, Štok

Trener: Marijan Pažin

SAVA STRMEC: Štefković, Golubić, Kruhek, Filipović, Martinčević, Ovčariček, Vlašić, Mihelčić, Čakanić, Ivanović (od 15. Stanec), Gavran

Igrač utakmice: Filip Štefković (Sava)

Realan remi u Zdencima svakoj momčadi donosi po bod. Bolju igru u prvom dijelu domaćini su kapitalizirali tek u 38. minuti svladavši do tada odličnog Štefkovića. Pritisnuti rezultatskim minusom gosti iz Strmca kreću malo angažiranije u nastavak i to im se ispaćuje već u 54. minuti kada Kuš poslije kornera jednom nespretnom reakcijom matira vlastitog vratara. Nakon izjednačenja domaćini preuzimaju inicijativu, no s nekoliko upečatljivih intervencija Štefković zasluženo za sebe zarađuje epitet igrača susreta, a za svoju momčad vrijedan bod.

Nakon 10. kola vode Sutla i Lukavec s po 18 bodova, TOP je treći sa 17, dok je Sava (S) na devetom mjestu s 15 bodova.