Pomoćnici: Kušer (oba iz Zaprešića) i Jovančević (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Matejčić(31), 1:1 Kočnar(41 – 11m), 1:2 Martinčević(75)

JELAČIĆ: Šipušić, Crnković (od 70. Starčević), Grubeša, Matić (od 61. Matušin), Kovačević, Onić, Matejčić, Jerković, Biljan, Majstorović, Jurić

Trener: Nino Matković

SAVA STRMEC: Štefković, Kruhek, Filipović, Frajt, Kočnar (od 66. Stanec), Martinčević, M. Matošević, Vlašić (od 59. Mihelčić), J. Matošević (od 5. Maruna), Čakanić, Gavran

Igrač utakmice: Filip Štefković (Sava)

Nakon lošeg ulaza u sezonu, Sava polagano hvata konce igre i niže pobjede. Treća u sezoni ostvarena je u Vukovini protiv domaćeg Jelačića kojeg je prednost nakon pola sata igre doveo Matejčić nakon kornera. Gosti do poluvremena vraćaju susret u egal udarcem s bijele točke (strijelac Končar) kojeg je neoprezno i nepotrebno skrivio domaći defenzivac Kovačević. Nastavak susreta donosi nekoliko izglednih prilika pred Štefkovićem, no Savina „jedinica“ kao da je zaključala svoja vrata. U 75. minuta rijetka prilika za gosta završava u Jelačićevoj mreži, a svi bodovi zaslugom Martinčevića odlaze put Strmca.

TOP – Lukavec 1:2 (0:0)

Bezglavo u poraz

Sudac: T. Šabić

Pomoćnici: P. Šabić (oba iz Pavlovčana) i Pirša (Zdenčina)

Strijelci: 0:1 L. Borković(77), 0:2 J. Grdenić(80), 1:2 Žlender(90)

TOP KERESTINEC: Šaplek, Lisec, Perić (od 62. Dizdarević), Krnjus, T. Fabek (od 77. Tolić), P. Fabek, Poljanec, Žlender, Antunović, Vojnović

Trener: Berislav Gluić

LUKAVEC: Pavišić, M. Grdenić, Drk (od 61. Štuban), Borković, Grdinić, J. Borković, Bartolović, Žugaj, J. Grdenić, L. Borković, Hladni

Trener: Rajko Borković

Igrač utakmice: Josip Grdenić (Lukavec)

Neočekivan posrtaj TOP – a protiv momčadi iz donjeg doma tablice. U prvih 45 minuta u Kerestincu gledali smo festival promašaja, u glavnim ulogama su bili s domaće strane Žlender, a gostujuće Grdenić. U nastavku domaćini s terenskom inicijativom, ali i dalje bez toliko željenog rezultata u završnici. U 77. minuti hladan tuš za domaće navijače: Borković poteže iz „slobodnjaka“ i lovi na spavanju Šapleka za 0:1. Samo tri minute kasnije gosti iz brze kontre kažnjavaju bezglavi trk domaćina u napad i vode nedostižnih 0:2. Tek u 90. Žlender pogađa za utješnih 1:2 i veliko razočaranje nakon posljednjeg sučeva zvižduka.

Nakon 7. kola vodi Strmec (B) sa 16 bodova, drugi je TOP s 13 bodova, dok je Sava na šestom mjestu s 11 bodova.