3. HNL zapad - 4. kolo Samobor – HAŠK 0:2 (0:1)

Pomoćnici: Mrkoci (Poznanovec) i Sokolić (Novi Golubovec)

Strijelci: 0:1 Grčić(45), 0:2 Rexhepi(75)

SAMOBOR: Ilić, Horvat (od 80. Ćuk), Vrančić (od 70. Regović), Kostanjski, Ivkovčić, Hasan, Škvorc (od 58. Grgečić), Guliš, Brdarić, Brujić, Mihelčić (od 75. Regović)

HAŠK: Horvat, Barišić, Punek, Zeman, Javorović, Galić, Jovanovski (od 46. Mišić), Adžić (od 72. Rexhepi), Grčić, Bajrić, Abramović

Trener: Ratko Ninković

Igrač utakmice: Luka Grčić (HAŠK)

U negledljivoj igri Samoborci su nakon dva gostujuća upisali i prvi domaći poraz. U prvih 45 minuta samo jedna prava prilika pred gostujućim vratima koju u vodstvo nije pretvorio Brdarić. „Akademici“ kontroliraju igru pa tik pred okrijepu dolaze do 0:1 – Grčić je izbjegao zamku zaleđa, izbio pred Ilića kojeg lagano zaobilazi i šalje loptu u praznu mrežu. Domaće rezultatski minus kao da nije pogodio pa se i dalje igra bez velikih opasnosti u gostujućem šesnaestercu. Najbliži izjednačenju bio je Brujić, no njegov slobodni udarac krajnjim naporom brani Horvat. Odluka o pobjedniku pada 15 minuta prije kraja susreta. Svježi Rexhepi radi dar – mar po lijevoj strani domaće obrane i izlazi pred Ilića kojem također „prodaje“ lažnjak i mirno poentira za završnih 0:2.

Nakon 4. kola vodi Rijeka II s 12 bodova, drugi su Dinamo II i Vrbovec s po 9, dok je Samobor na trinaestom mjestu s 3 boda.