Prijateljski gimnastički susret u Rijeci

GIMNASTIKA - Dolores Šagud zlatna

Za kraj proljetnog dijela natjecateljske sezone gimnastičarke GK Samobor nastupale su na prijateljskom susretu između klubova GIB Šiška iz Ljubljane, GK Samobor, GK Rijeka i GK Vita održanom ove subote 21. lipnja 2014. u Rijeci.

Iako ovoga puta u malom broju, mlade su gimnastičarke nastupale u C i B programu, pod vodstvom njihove trenerice Aide Badić te sutkinje Anamarije Kovačić.

Mlađa kadetkinja C programa Nika Šmid osvojila je 14., a kadetkinja C programa Petra Frankić 9. mjesto.

Zlatnu medalju u B programu osvojila je mlađa kadetkinja Dolores Šagud - perspektivna sportašica Grada Samobora za prošlu godinu, kojoj je ovo prva natjecateljska sezona u B programu.

Nakon natjecanja organizatori GK Vita iz Rijeke počastili su sve sudionike pizzom, sokovima i krafnama, a cjelodnevno druženje završilo je zajedničkim odlaskom na kupanje u Kostrenu.