Završili kampanju pobjedom

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Kožarec (Domaslovec)

Strijelci: 1:0 Župančić(4), 2:0 Erceg(35), 2:1 Sapanjoš(47 – 11m), 3:1 D. Stanec(64), 3:2 Sapanjoš(87 – 11m)

BREGANA: Štibić, Andabak (od 53. Celizić), Lehpamer, D. Stanec, Kasalo, P. Runtas, Erceg, Ovčarić (od 46. Tančak), Župančić (od 74. Biondić), Ivandić (od 81. M. Stanec), I. Runtas

Trener: Damir Kovačić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Antunović (od 46. Filipović), Jež (od 72. Vrčković), Kostić, Crnjac, Kafka, Kukolja (od 65. Nehutni), Masnjak, Graf, Penezić, Sapanjoš

Trener: Tomislav Vučur

Igrač utakmice: Dominik Stanec (Bregana)

Bregana je ovogodišnju kampanju završila minimalnom 3:2 pobjedom pred domaćim navijačima. Već u 4. minuti prvi put se trese mreža gosta kada neobranjivo pogađa Župančić. Pola sata kasnije na 2:0 podiže Erceg i tim se rezultatom odlazi na predah. Početkom nastavka Sapanjoš s kreča smanjuje na „– 1“, no sredinom drugog poluvremena svoju dobru predstavu golom je okrunio Stanec za nedostižnih 3:1. Za goste iz Orešja još jednom u smiraj susreta s bijele točke pogađa Sapanjoš.

Novaki – Tigar Rakitje 3:1 (1:0)

Domaći potvrdili 4. mjesto

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Jakovina (Prigorje)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Kazimović (Samobor)

Strijelci: 1:0 Fabek(41), 2:0 Vlašić(47), 2:1 Bekić(59), 3:1 Šicl(90)

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Janjić, Šicl, Barbarić, Čakanić (od 68. D. Barač), Žugec, S. Barač (od 39. Gestić; od 76. Rupčić), Mataušić, Vlašić

Trener: Ferdo Kamenčić

TIGAR RAKITJE: F. Dorortić, Mikulin (od 62. G. Dorotić), Hlevnjak, L. Dorotić, Golub, Petković (od 72. Ačkar), Josipović, Borić, T. Bungić (od 80. Mišić), Brekalo, P. Bungić (od 55. Bekić)

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Tomislav Fabek (Novaki)

Susjedski sudar za kraj prvenstva potvrdio je završno četvrto mjesto za domaćine, dok su gosti ponovno poraženi. Susret je prelomljen krajem prvog i početkom drugog dijela u kojem domaćini (Fabek i Vlašić) postižu pogotke. Gosti uzvraćaju preko Bekića u 59., ali bliže od toga nisu mogli. Pobjedu Novaka potvrdio je Šicl u posljednjim trenucima sudačke nadoknade.

Zrinski – Zaprešić 3:3 (0:1)

Poslali goste u niži rang

FARKAŠEVAC – SC Zrinski

Sudac: Šimunović (Odra)

Pomoćnici: Bilić (Velika Gorica) i Kovač (Velika Mlaka)

Strijelci: 0:1 Košutić(25), 1:1 Šarić(50), 2:1 Draclin(63 – 11m), 2:2 M. Galjanić(71), 3:2 Draclin(85), 3:3 M. Galjanić(90 – 11m)

ZRINSKI: Jalžabetić, Oslaković (od 46. D. Vrančić), Prelec (od 75. Brdarić), Vučenik, T. Vrančić, Šarić (od 88. Klepo), M. Horevat, Sporiš, Draclin, Blažević (od 89. A. Horvat), Povh (od 40. Baltić)

Trener: Vladimir Tuweg

ZAPREŠIĆ: Belko – Hunjak, Zelić (od 73. D. Galjanić), Penezić, Gorjan, Cindrić (od 70. M. Marzinko), D. Martinko (od 55. M. Galjanić), Košutić, Ružić, Kovač, Nađ, Lučić

Trener: Mladen Martinko

Igrač utakmice: Domagoj Draclin (Zrinski)

Pohvale za igrače Zrinskog koji su u njima nebitnom susretu odigrali po načelima fair–playa i remijem poslali igrače Zaprešića u ligu niže. Gostima je igrala samo pobjeda (uz poraz Jaske koji se i dogodio) pa u 25. minuti Košutić nakon bolje igre pogađa za 0:1. Domaćini se u igru vraćaju početkom nastavka – prvo izjednačuju preko Šarića (50. minuta), da bi desetak minuta kasnije s bijele točke bio siguran Draclin. Zaprešičanci u va bank igri ubrzo izjednačuju (Galjanić), ali ponovno Draclin u 85. minuti gasi sve njihove nade. Pobjedu domaćina spriječio je ponovo Galjanić svojim drugim zgoditkom u posljednjim minutama igre.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Sutla sa 78 bodova, druga je Sava (D) sa 61, četvrti su Novaki s 54 bodova, Bregana je peta s 51, trinaesto je Tigar Rakitje s 27, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 26 bodova.