3. HNL središte - 30. kolo Zagorec – Samobor 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Matko(9), 1:1 Kostanjski(12), 2:1 M. Malarić(90)

ZAGOREC: Hadžić, Pluščec, D. Malarić (od 62. Iskrić), Medved, Ožvald (od 46. Gudelj), Kunštek, Galic, Pejić (od 80. Strabić), Deak, Matko, M. Malarić

Trener: Renato Jurčec

SAMOBOR: Ilić, Ćuk, Vrančić, Kostanjski, Ivkovčić, Hasan, Horvat, Guliš, Brdarić, Regović, Grgečić (od 76. Vitko)

Igrač utakmice: Matija Matko (Zagorec)

Sezona za Samoborce završena je minimalnim 2:1 porazom i u konačnici je osvojeno dvanaesto mjesto koje u slijedećoj sezoni donosi nastup u novoosnovanoj 4. ligi. Domaćini su u početnu prednost došli u 9. minuti kada ubačaj Malarića koristi Matko i šalje loptu iza leđa Ilića. Samo tri minute kasnije gosti izjednačuju – nakon kornera najviše skače Kostanjski pa na semaforu svijetli 1:1. Zagorci u nastavku pojačavaju ritam pa su blizu novom vodstvu, no udarci napadača Malarića i Matka završavaju na okviru vrata. Zaslužena pobjeda domaćih dolazi u sudačkoj nadoknadi preko Malarića koji je uštimao nišanske sprave. Novi prvak 3. HNL je Maksimir no zbog nedostatka licence put 2. HNL odlazi drugoplasirana Bistra.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Maksimir s 59 bodova, druga je Bistra s 58, dok je Samobor završio na dvanaestom mjestu s 33 boda.

1. županijska liga zapad – 28. kolo

NOGOMET - Pobjede Bregane i Zrinskog

Bregana – Pušća 4:2

Novaki – Mladost (L) 5:1

Zrinski – Tigar Rakitje 4:3

Nakon 28. kola vodi Sutla sa 72 boda, druga je Sava(D) s 58, četvrta je Bregana sa 48, koliko imaju i peti Novaki, trinaesti je Tigar Rakitje s 27, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 24 bodova.

Jedinstvena županijska liga – 29. kolo Sava (S) – TOP 4:1

NOGOMET - Strmčani bez milosti

Nakon 29. kola vodi Vinogradar s 82 boda, drugi je Savski Marof sa 69, Sava je četvrta sa 49, dok je TOP na petnaestom mjestu s 27 bodova.