Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Župančić(52), 2:0 Župančić(62)

BREGANA: Štibić (od 55. Ratešić), Andabak (od 65. Lehpamer), D. Stanec (od 90. Grgat), Kasalo, Runtas, Tančak, Škacan (od 70. Celizić), Erceg, Ovčarić, Župančić (od 86. Biondić), Ivandić

DINAMO JAKOVLJE: Pečnjak, Keškić, Škrlin – Batina (od 86. Franjo), Herić (od 46. Dašić), Jelić, Malić, Kovačiček, P. Kuš (od 67. Grgec), Eršek, Z. Kuš, Zrinjski

Trener: Ninoslav Kordić

Igrač utakmice: Matija Župančić (Bregana)

Napokon dobra predstava igrača Bregane kojom su zasluženo uknjižili prve proljetne bodove. Prvi dio protekao je bez golova, ali ne i prigoda. Pred svakim golom zabilježili smo po 3 izgledne akcije, ali što nepreciznost napadača, a što dobre reakcije Štibića i Pečnjaka zaslužne su za “nulu“ na odmoru. Nastavak donosi slavlje za 100 – tinjak domaćih kibica. Župančić izvodi prekid, više ubacuje nego puca, no loša reakcija gostujućeg vratara usmjerava loptu u mrežu. Desetak minuta kasnije isti igrač povisuje na 2:0 – Ovčarić je asistom lijepo uposlio domaćeg napadača kojemu s desetak metera nije teško sprovesti loptu na željeno mjesto. Gosti su najbliže postignutom golu bili pred sam krajem susreta, ali odmjeren udarac Franje pogađa prečku pa se stanje na semaforu ne mijenja.

Novaki – Sava (D) 2:0 (0:0)

Mataušić, Mataušić!

NOVAKI – Igralište Novaka

Sutkinja: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Mataušić(52), 2:0 Mataušić(90)

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Gestić (od 84. Letinčić), Janjić, Šicl, Rasi (od 78. Brajković), Alitović, Matijaščić (od 70. Barač), Mataušić, Vlašić

SAVA DRENJE: Cingulin, Preskar, Braje (od 75. Vuković), Žauhar, Šoštarić, Kršlin (od 58. đeno), Vrhovski, Dugandžić, Ištuk, Posavec, Đurđević

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Derbi kola odigran je u Novakima gdje su domaćini tek u nastavku uspjeli slomiti otpor trećeplasirane Save i s nova 3 boda približiti se vodećem četverolistu lige. Pred golom gostiju koji su se orijentirali na kontre prcurilo je tek početkom nastavka kad Matijaščić lijepim pogotkom donosi radost na domaću klupu. Potvrda slavlja Novaka (desetog u prvenstvu) donosi Mataušić u sučevom dodatku.

Pušća – Tigar Rakitje 2:2 (2:0)

Borić za bod

DONJA PUŠĆA – SRC Pušća

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Golub i Gvozdanović (oba iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Džanko(12), 2:0 Džanko(41), 2:1 Borić(54), 2:2 Borić(77)

PUŠĆA: Jakolić, M. Bernardić, Huskić, Perica, Đurinski, Peharec, Džanko, Brekalo, T. Bernardić, Žlebački, Šimunić

Trener: Mario Kuš

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak, Sinković, Bungić, Mikulin, Vukas (od 75. Martić), Ačkar, Pavić (od 46. Borić), Petković, Brekalo, Josipović

Trener: Borislav Perica

Crveni karton: Šimunić(54), Brekalo(67)

Igrač utakmice: Goran Borić (Tigar Rakitje)

„Tigrovi“ su unatoč dva gola minusa na poluvremenu uspjeli zaustaviti drugoplasiranu Pušću i put Rakitja odnijeti djelomičan plijen. Domaćini su u prvih 45 minuta pružili solidnu igru koju su okrunili u dva navrata. Obje akcije (u 12. i 41. minuti) završio je Džanko osiguravši svom timu solidnu prednost. Prednost koja se počela topiti već početkom drugog dijela, jer Borić u 54. smanjuje na 2:1. U periodu od 10 minuta obje momčadi zbog drugih žutih kartona ostaju s desetoricom igrača na terenu, a takav omjer snaga bolje koriste igrači iz Rakitja koji ponovno preko Borića u 77. poravnavaju na 2:2. Do kraja susreta bez novih rezultatskih promjena pa svakom takmacu pripada po bod.

Sloga (O) – Zrinski 3:2

Nakon 20. kola vodi Sutla s 54 boda, druga je Pušća sa 46, peti su Novaki s 35 bodova, Bregana je sedma s 29, deseto je Tigar Rakitje s 23, dok je Zrinski na dvanaestom mjestu s 18 bodova.