Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Kišan(25), 1:1 Andabak(66), 2:1 Tandarić(75)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Razum, Vulje (od 59. A. Rubinić), Tandarić, Kolinger, Kišan, Balen, K. Rubinić, Kanazir (od 85. Pučar), Mesić, Milečki (od 89. Jusup)

Trener: Damir Katovčić

BREGANA: Štibić, Lehpamer (od 83. Biondić), Andabak, Škvorc (od 40. Runtas), D. Stanec, Kasalo, Ćosić, Tančak (od 54. Ivandić), Celizić, M. Stanec (od 69. Župančić), Ovčarić

Igrač utakmice: Tomislav Tandarić (Dinamo)

U susretu u kojem su oba takmaca prikazala solidan nogomet domaćini jednim golom viška ostavljaju puni plijen u svom dvorištu. U prvom dijelu samo jedan zgoditak, i to domaćina. Kiš je nakon kornera ostavljen sam pa mu u 25. minuti nije bilo teško pogoditi Štibićevu mrežu. Gosti se do rezultatskog egala vraćaju također nakon kornera kod kojeg je najviše prisebnosti imao Andabak. Desetak minuta kasnije (u 75.) Tandarić preciznim udarcem pogađa malu mrežicu za domaći trobod, a Breganu i dalje ostavlja bez ijednog proljetnog boda.

Zaprešić - Novaki 0:7 (0:4)

Moglo i više

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Gvozdanović i Golub (oba iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Vlašić(3), 0:2 Vlašić(9), 0:3 Matijaščić(24), 0:4 Mataušić(40), 0:5 Janjić(55), 0:6 Rasi(73),0:7 Letinčić(73)

ZAPREŠIĆ: Belko - Hunjak, D. Galjanić, Ružić (od 73. Kuharić), Pokupec, Brezak, Martinko, Tomić (od 69. Mijatović), M. Galjanić (od 46. Gorjan), Ružić, Lučić, Grdanjski (od 74. Nađ)

Trener: Mladen Martinko

NOVAKI: Vrbat, Fabek (od 65. Bakula), Horvat, Gestić, Janjić, Šicl (od 62. Kozić), Rasi, Matijaščić, Mataušić (od 60. Žugec), Vlašić (od 56. Brajković), Alitović (od 62. Letinčić)

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Novaki)

Raštimani orkestar trenera Martinka primio je sedam lakih komada, a da nije bilo raspoloženog Belka – Hunjaka na vratima gosti su mogli imati i dvoznamenkasti učunak. Vlašić je u prvih 10 minuta s dva gola potopio sve nade predzadnje momčadi lige koju su do poluvremena torpedirali Matijaščić i Mataušić. Nastavak donosi nova tri gola u mreži domaće „jedinice“, pravilno su se u strijelce upisali Janjić, Rasi i Letinčić.

Tigar Rakitje – Mladost (KS) 2:2 (0:2)

Pavlović spasio bod

Sudac: Lacković (Jablanovac)

Pomoćnici: Rašić (Zaprešić) i Blažević (Prigorje Brdovečko)

Strijelci: 0:1 Stunja(33), 0:2 Stunja(41 – 11m), 1:2 Brekalo(51), 2:2 Pavlović(90)

RAKITJE: Dorotić, Hlevnjak, Pavlović, Golub, Josipović, Pavić (od 46. Marković), Bungić, Petković (od 54. Vajić), Brekalo, Mikulin (od 46. B. Sinković), Petrički (od 81. S. Sinković)

Trener: Krešimir Barun

MLADOST KLINČA SELA: D. Kegljević, Kelečić, Budiščak, Sirovica, Matulin, K. Kegljević (od 81. Jakšić), B. Botički, Z. Botički, Hasanović, Stunja, Jakšić

Igrač utakmice: Velimir Stunja (Mladost)

Prednost od 0:2 na poluvremenu igračima Mladosti iz Klinča Sela nije bilo dovoljno za konačnu pobjedu. Raspoloženi Stunja u 33. minuti pogađa za 0:1, a isti igrač osam minuta kasnije s bijele točke poduplava prednost gosta. Domaćini se bude u nastavku pa ubrzo Brekalo smanjuje na 1:2, a vrijedan bod za Rakitje u sučevom dodatku osigurava rezerva Pavlović preciznim udarcem glavom.

Zrinski - Jaska 0:0

Zadovoljni i bodom

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Zajec

Pomoćnici: Matić (oba iz Zaprešića) i Kurtović (Zagreb)

ZRINSKI: Kožarec, Oslaković, M. Horvat, D. Vrančić, Vučenik, Žagar (od 58. Baltić), Ištuk, Povh, Blažević, Sporiš, Kordić (od 46. A. Horvat, od 90. D. Vrančić)

JASKA: Povrženić, Štefić, Lončarić, Kopić, Ivančić (od 68. Lukić), Sablić, Kaurić, Cuković, Solčić, Divjak (od 90. Jerbić), Vlašić

Trener: Nino Sablić

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Posljednja momčad lige uspjela je iz Farkaševca izvući bod protiv domaćina kojeg smo vidjeli u puno boljim izdanjima. Jaskanci su tijekom prvih 45 minuta prijetili iz prekida, najbliži golu bio Kopić u 25. minuti, ali njegov udarac odsjeda na prečki Kožarecovih vrata. Domaćini su pak u najboljoj šansi počtkom drugog dijela, ali loša reakcija Blaževića odnosi potencijalna tri boda. Sve u svemu, po prikazanoj igri obje momčadi moraju biti zadovoljne i s tim jednim bodom.

Nakon 19. kola vodi Sutla s 51 bodom, druga je Pušća s 45, Novaki su peti s 32 boda, Bregana je sedma s 26, Tigar Rakitje je deseto s 22, dok Zrinski na dvanaestom mjestu sa 18 bodova.

Jedinstvena županijska liga – 19. kolo

NOGOMET - Pobjeda TOP-a, poraz Save

Mraclin - Sava (S) 4:0 (1:0)

Poraz za pad na ljestvici

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Benković

Pomoćnici: Radišić i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Sabljo(36), 2:0 Mršić(56), 3:0 Mršić(77), 4:0 M. Rus(80 – 11m)

MRACLIN: Dolački, Škrinjarić, Sabljo, Kos, Lučić, Konjević, Prelec, M. Rus (od 81. D. Rus), Bogović, Barišić (od 53. Mršić), Brebrić (od 87. Galeković)

Trener: Ranko Dobrić

SAVA: Štefković, Golubić (od 46. Martinčević), Filipović (od 86. L. Radulj), Drenški, Kočnar (od 70. Cvek), Ovčariček, Stanec (od 57. M. Radulj), Mihelčić, Čakanić, Ivanović (od 68. Vlašić), Gavran

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Tomislav Lučić (Mraclin)

Visok poraz Save u direktnom dvoboju protiv takmaca iz sredine tablice. Prvi dio završen je vodstvom Mraclina koji je do 1:0 stigao u 36. minuti. Sabljo je u gužvi pred Štefkovićem bio najprisebniji pa vratar gostiju nije imao nikakve šanse. Nastavak je bio puno bolji što se tiče prikaza igre s domaće strane koji su s tri gola (seriju pokrenuo rezerva Mršić s dva, a dovršio Rus jednim s bijele točke) upisali devetu prvenstvu pobjedu s kojom su preskočili Savu i spustili je s osmog na deveto mjesto.

TOP – Strmec (B) 4:2 (1:1)

Stigla i pobjeda

Sudac: Antunović (Velika Gorica)

Pomoćnici: Čurguz (Veliko Polje) i Jovančević (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Fabek(12), 1:1 Bedeković(30), 2:1 Fabek(47 – 11m), 3:1 Žlender(50 – 11m), 3:2 Bedeković(82 – 11m), 4:2 Žlender(84)

TOP: Husak, Hodak, Crnov, Lisec, Jakopec, Kutija, Fabek (od 90. Stanić), Sopić (od 90. Žitković), Žlender, Sunek (od 90. Holetić), Tolić (od 72. Pauković)

Trener: Ivan Lušić

STRMEC BEDENICA: Jendriš, Novački, Martinić, M. Novački, Falčević, Gorički, Bedeković, Šimunović, Bičak (od 56. Erdeli), Gradečki, Trcak

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Prva pobjeda TOP–a u nastavku prvenstva postignuta je u zanimljivom susretu gdje su gledatelji vidjeli 6 golova, od čega su čak tri došla nakon jedanaesteraca. U 12. minutu Fabek svojim prvim golom dovodi domaće u prednost, koju su ovi mogli i povećati da su nišanske sprave TOP – ovih napadača bile uštimane. Ovako su gosti preko Bedekovića nakon pola sata igre iz prve prilike stigli do izjednačenja. Nastavak donosi seriju najstrožih kazni koju je prvi otvorio Fabek u 47. minuti, a samo 3 minute kasnije Žlender ponovno s kreča diže prednost domaćina na „+ 2“. Gosti do zraka dolaze u 82. ponovno s kreča i ponovno preko Bedekovića, ali samo dvije minute kasnije Žlender svojim drugim golom riješava pitanje pobjednika.

Nakon 19. kola vodi Vinogradar s 54 boda, drugi je Savski Marof s 50, Sava je deveta s 27, dok je TOP na petnaestom mjestu s 15 bodova.