JUNIORI - 1. HRL - 5. kolo Samobor – Mladost 80:88 (14:28, 19:21, 26:29, 21:10)

KOŠARKA - Neorganizirano i brzopleto u poraz

JUNIORI - 1. HRL - 5. kolo
Samobor – Mladost  80:88 (14:28, 19:21, 26:29, 21:10)

SAMOBOR: Levanić 21, Sladić 10, Belamarić 15, Mandalinić 11, Srabotnak, Boras, Pavičić 7, Šuvaković 16, Erbežnik, Antunović, Čižmešija; Trener: Josip Vlah

MLADOST: Bazmenjak 4, Kaliterna, Herceg, Jacović 9, Marić 11, Gril 23, Arbutina, Žužul 3, Majcunić 23, Puljić, Andrijević 11, Krmek 4; Trener: Hrvoje Uroić

U 5. kolu 1. HRL juniora Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Mladosti iz Zagreba s rezultatom 80:88. Samoborci su ušli u utakmicu skroz uspavano i tako igraju do kraja treće četvrtine i najvećeg vodstva gostiju od 19 koševa razlike 59:78. Sada su se već i gosti uspavali, a Samoborci razbuđeni serijom od 17:3 smanjivši zaostatak na samo 5 koševa najavljuju preokret. Međutim, zadnjih 4 minute ponovno igraju neorganizirano i brzopleto u napadu, tako da na kraju gosti dolaze do zaslužene pobjede.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Levanić s 21, Šuvaković sa 16 i Belamarić s 15 koševa.

Kod Dubrave istakli su se Gril i Majcunić, oba s po 23 koša.