NOGOMET - TOP neriješeno, Sava pobjednički

Pomoćnici: Jeleč i Rončević (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Pavlica(20), 1:1 Tolić(47)

GRADIĆI: Iveljić, Ćevid (od 60. Đurić), Fridrih, Kitanović, Konjević, Kadoić (od 46. Kriste), Šandor (od 72. Pastović), Pavlica (od 35. Gale), Bakula, Rajić, Butković

Trener: Davor Barišić

TOP: Husak, Fabek, Žitković, Brkić, Kutija, Crnov (od 54. Holetić), Jakopec (od 72. Holetić), Sopić, Pauković (od 58. Perić), Sunek, Tolić

Trener: Ivan Lušić

Igrač utakmice: Pavao Fabek (TOP)

Nakon četiri uzastopna poraza Kerestinčani su upisali bod, a s obzirom da je osvojen na gostovanju kod četvrtoplasiranih Gradića, u psihološkom smislu vrijedi i malo više. Mlada momčad gostiju dobro je stajala na terenu i nakon minusa iz 20. minute kada su strijelcu Pavlici „asistirali“ neodlučni Husak i Sopić. Do poluvremena dvije izgledne prilike za povratak u meč TOP – a nisu urodile plodom. Zato je prva prilika iz nastavka rezultirala izjednačenjem – Tolić je ispao iz videokruga domaće obrane i lako poentirao pokraj nemoćnog Iveljića. Do kraja susreta domaćini imaju bezopasnu terensku nadmoć, a gosti uz malo više hrabrosti i odlučnosti u igri prema naprijed možda su mogli osvojiti i puni plijen.

Sava (S) – Polet (B) 2:1 (0:0)

Pobjeda za "sidrenje" u sredinu

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Grdaković (Gornja Zdenčina)

Pomoćnici: Radišić (Zaprešić) i Šabić (Pavlovčani)

Strijelci: 1:0 Ivanović(58), 1:1 Marić(75), 2:1 Martinčević(79)

SAVA STRMEC: Štefković, K. Golubić (od 46. Martinčević), Drenški, Filipović, Frajt, Ovčariček, Golemović, M. Radulj (od 46. Kočnar), Čakanić, Ivanović (od 61. Mihelčić), Gavran (od 85. Škutin)

Trener: Robert Šoštarić

POLET BUŠEVEC: Bradić, Stuparić, Bobesić (od 32. Brajković), Ferenček (od 46. Rožić), Dedić (od 61. Žarković), Sušić, Cvišić, Sovina, Marić, Ivanković (od 61. periček), Bekavac

Trener: Marijan Dužić

Igrač utakmice: Tomislav Ivanković (Sava)

Sava je i dalje u pobjedničkom ritmu i trobodom kroz gosta iz Buševca ulovljena je „zlatna“ sredina tablice. U prvih 45 minuta na terenu je igrala samo jedna momčad, no ni jedna izgledna prilika domaćina je rezultirala promjenom brojki na semaforu. Najbliži pogotku bio je Golubić čiji udarac odsjeda na prečki. Nakon sata igre Ivanović napokon pogađa za 1:0 i domaćini su se tim varljivim rezultatom zadovoljili, prestali opsjedati gostujuća vrata pa im je kazna od probuđenog Poleta stigla 15 minuta prije kraja u vidu izjednačujućeg gola Marića. No, nakon 1:1 domaćini ubrzo uzimaju konce igre u ruke samo četiri minute kasnije zasluženo postižu drugi gol u susretu (Martinčević) i također zasluženo upisuju petu prvenstvenu pobjedu.

Nakon 11. kola vodi Vinogradar s 30 bodova, drugi je Savski Marof s 28, Sava je osma sa 16, dok je TOP na četrnaestom mjestu s 10 bodova.