Het trick Draclina

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Blažević (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Draclin(34), 2:0 Draclin(61), 3:0 Draclin(65), 4:0 Radovanić(71), 5:0 Horvat(77)

ZRINSKI: Jalžabetić, Horvat (od 80. D. Vrančić), Da. Vrančić, Prelec, T. Vrančić, Baltić (od 60. Koletić), Ištuk (od 75. Lacković), Šarić, Draclin, Radovanić, Sporiš (od 75. Kordić)

Trener: Vladimir Tuweg

KRAŠIĆ: Ma. Šimecki, Vrbetić, Benković, Ferenčić, Tukić, Hržić, J. Tukić, Mi. Šimecki, Čuček, Prstac, Novosel

Trener: Mijo Novosel

Igrač utakmice: Domagoj Draclin (Zrinski)

Solidna predstava Zrinskog rezultirala je petardom u mreži gosta iz Krašića koji je na ovaj ogled doputovao sa samo 11 igrača. U prvom dijelu samo jedan gol i to Draclinov u 34. minuti koji su gosti mogli anulirati samo minutu kasnije, ali udarac Tukića odsjeda na prečki vratara Jalžabetića. U nastavku su Krašićani fizički pali, a domaćini rutinirano to kaznili. Još dva gola upisao je Draclin zaokruživši svoj učinak na hat - trick, dok su po gol pridodali Radovanić i Horvat za čistu pobjedu.

Rakitje – Sloga Orešje 3:3 (2:2)

Dobrosusjedska podjela

RAKITJE – Igralište Rakitja

Gledatelja

Sudac: Cikojević

Pomoćnici: Rešetar (oba iz Samobora) i Bošnjaković (Kerestinec)

Strijelci: 1:0 Softić(8), 1:1 Toth(22), 2:1 Softić(30), 2:2 Toth(35), 3:2 Stanić(73), 3:3 Ciglar(90)

RAKITJE: Prevendar, Golub, Boras, Softić (od 46. Pekić), Vukas (od 51. Stanić), Jupić, Mikulin, Avsec (od 90. Petričko), Petković (od 65. Brekalo), L. Dorotić (od G. Dorotić), Barun

Trener: Luka Dorotić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Jež, Nehutni, Fištrek, Crnjac, Ciglar, Toth, Masnjak, Prelčec (od 85. Filipović), Vučur, Sapanjoš (od 65. Kostić)

Trener: Tomislav Vučur

Igrač utakmice: Silvijo Toth (Sloga)

Iako su tri puta imali prednost od po jednog gola, domaćini nisu uspjeli ostaviti puni plijen u Rakitju. Prvi dio obilježili su kod domaćina Softić, a kod gosta Toth koji su s dva gola bili nezaustavljivi za suparničke obrane. U nastavku mreže miruju do 73. kad Stanić šalje treći put Gudževića po loptu u svoju mrežu. Gosti do gola vrijednog jednog boda stižu u zadnjoj minuti preko Ciglara, a u toj akciji najbolje se nije ni snašao domaći vratar Prevendar koji u ovom susretu nije pokazao svoje najbolje lice.

Mladost (L) – Bregana 0:1

Dinamo (O) - Novaki 3:2

Nakon 7. kola vode Sutla i Pušća sa po 19 bodova, Bregana je peta s 13, Zrinski je sedmi s 10, dok su Rakitje i Novaki na devetom i desetom mjestu sa po 8 bodova.