NOGOMET - Pobjeda Zrinskog, poraz Bregane

Pomoćnici: Čunović (Zdenčina) i Žiljak (Zaprešić)

SAVA DRENJE: Cingulin, Preskar, Žaohar, Gotal, Šoštarić (od 89. Ujević), Jagustović, Vrhovski, Dugandžić, Posavec, Gorgiev (od 63. Malota), Đurđević (od 77. L. Vrhovski)

Trener: Miroslav Šorgić

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Janjić, Alitović, Šicl, Ladan, Brajković (od 64. Bugarski), Matijaščić, Mataušić, Letinčić (od 81. Barbarić)

Trener: Ferdo Kamenčić

Igrač utakmice: Hrvoje Žaohar (Sutla)

Sava novom pobjedom i dalje drži vrh prvenstvene tablice, dok su Novaki prvim porazom u sezoni ostali u gornjem dijelu iste. Prvi dio bez zgoditaka da bi u početkom nastavka, u 55. minuti, Žaohar probio desni bok i preciznim udarcem savladao nemoćnog Divkovića. Nakon primljenog gola gosti su krenuli po bod, ali su ih čvrsti domaćini u tome naumu uspjeli zadržati.

Zrinski – Sloga Suza 3:0 (0:0)

Tri su kapnule

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Gledatelja 80

Sudac: Blažević (Zaprešić)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Jurinčić (Lug samoborski)

Strijelci: 1:0 Radovanić(70), 2:0 Šarić(84), 3:0 Draclin(85)

ZRINSKI: Jalžabetić, Prelec, Da. Vrančić, Jagodić, T. Vrančić, Horvat (od 86. D. Vrančić), Šarić, Baltić (od 60. Koletić), Draclin, Sporiš, Radovanić

Trener: Vladimir Tuweg

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Barić (od 75. Dančulović), Nehutni, Kuk, Crnjac, Jež, Masnjak, Prelčec (od 65. Fištrek), Vučur, Rešetar, Sapanjoš (od 46. Kostić)

Trener: Tomislav Vučur

Igrač utakmice: Tomislav Vrančić (Zrinski)

Nogometaši Zrinskog su pobjedu pred domaćim navijačima osigurali tek u posljednjih 20 minuta. Do 70. igra uglavnom na sredini terena s malo više uzbuđenja pred vratima gosta, ali onda Radovanić iz gužve trese mrežu za vodstvo domaćina. Nakon toga „pipa“ se otvorila pa do kraja susreta trobod igrača iz Farkaševca potvrđuju Šarić i Draclin s po jednim golom.

Rakitje – Pušća 0:1 (0:0)

Bzik nakon 9 minuta

RAKITJE – Igralište Rakitja

Gledatelja 150

Pomoćnici: Drkulec (Donja Purgarija) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 Bzik(78)

RAKITJE: F. Dorotić, M. Barun (od 75. Brekalo), Josipović, K. Barun, Stanić (od 80. Kovač), Vukas, Jupić, Mikulin, Boras (od 46. Avsec), Petković, L. Dorotić (od 60. Softić)

PUŠĆA: Jakolić, Huskić, Perica (od 58. Brekalo), Peharec, Božić (od 53. Bistrički), Mrkonjić, T. Bernardić (od 69. Bzik), Žlebački, Šimunić, Đurinski, M. Bernardić

Trener: Nikola Božić

Igrač utakmice: Ivan Bzik (Pušća)

Samo jedan gol bio je dovoljan igračima Pušće da odnesu sve bodove iz Rakitja. U čvrstoj, pravoj prvenstvenoj utakmici, gol vrijedan punog plijena za goste postigao je Bzik u 78., nakon što je u istoj proveo samo 9 minuta.

Dinamo (J) – Bregana 4:1 (3:1)

Šuplja obrana

JAKOVLJE – Igralište Dinama

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Z. Kuš(11), 1:1 Celizić(14), 2:1 Babić(22), 3:1 Z. Kuš(36), 4:1 Dašić(76)

DINAMO JAKOVLJE: Borovec, Škrlin, Keškić, Maleš, P. Kuš (od 76. Kovačec), Grgec, Heric, Dašić (od 88. Lacković), Zrinjski (od 70. Eršek), Z. Kuš (od 85. Jedvaj), Babić

Trener: Goran Ostojić

BREGANA: Štibić, Lehpamer, Andabak, Ivandić (od 72. Biondić), Škvorc (od 75. P. Runtas), Stanec, Kasalo, Ćosić, Tančak, Celizić, I. Runtas (od 55. Ovčarić)

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Zdenko Kuš (Dinamo)

Ponovno loša igra defenzivnog dijela Bregane (treća najlošija obrana lige, 12 primljenih golova u 5 susreta) rezultirala je porazom u Jakovlju. „Vatreni“ početak susreta donio je 1:0 u 11. minuti (Kuš), da bi samo 3 minute kasnije Celizić stvari vratio na početak. 22. minuta donosi novu prednost za domaćine, a ubrzo nakon toga svoj drugi gol postiže Kuš za 3:1 s kojih se odlazi na predah. Drugi dio manje uzbudljiv s još jednom loptom iza leđa Štibića za krajnjih 4:1.

Nakon 5. kola vode Sutla, Sava (D) i Pušća sa po 13 bodova, Novaki su šesti s 8, Bregana je sedma sa 7 bodova koliko ima i osmi Zrinski, dok je Rakitje deveto sa 6 bodova.