Pomoćnici: Čunović (G. Zdenčina) i Drkulec (Donja Purgarija)

NOVAKI: Divković, Barbarić (od 46. Janjić), Horvat, Fabek, Alitović (od 46. Gestić; od 75. Bugarski), Šicl, Rasi, Ladan, Matijaščić (od 46. Barač), Mataušić, Letinčić (od 70. Brajković)

ZAPREŠIĆ: Belko – Hunjak, D. Galjanić, Pokupec, Gorjan, Vrdoljak, A. Kartelo, Martinko, Košutić, M. Galjanić, N. Kartelo, Iveković

Trener: Mladen Martinko

Igrač utakmice: Igor Šicl (Novaki)

Minimalna, ali zaslužena pobjeda Novaka. Već u prvom dijelu domaćini su trebali osigurati pobjedu, ali dobra izvedba vratara Belka – Hunjaka zaustavila je sve opasne pokušaje Matijaščića, Rasija i Ladana. Nastavak je donio ključan detalj susreta – u 66. zamjena Barač najbolje se snalazi u prostoru pred vratima gosta i trese mrežu Zaprešića za krajnjih 1:0.

Jaska - Zrinski 4:0 (4:0)

Ne ide protiv "plešivičkog"!

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Rončević (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Šoić (10 – 11 m), 2:0 Cuković(17), 3:0 Šolčić(35), 4:0 Vlašić(38)

JASKA: Povrženić, Lehpamer, Stošić (od 72. Divjak), Šoić, I. Štefić, Golub, Šolčić, Lukić (od 59. Turkalj), Vlašić, Cuković, A. Štefić

Trener: Stjepan Puščak

ZRINSKI: Jalžabetić, Lovrić (od 23. Jurkić), Ištuk (od 30. Lacković), Prelec, D. Vrančić, Baltić, Blažević, Koletić (od 64. Do. Vrančić), Horvat, Sporiš, Radovanić

Crveni karton: Lehpamer (29)

Igrač utakmice: Anđelko Vlašić (Jaska)

Igrači Jaske već su do poluvremena upisali trobod protiv neraspoloženost gosta iz Farkaševca. U 10. minuti s bijele točke seriju domaćina otvara Šoić, a 7 minuta kasnije na 2:0 diže Cuković. Do 29. minute Lehapamer je za goste uspio skupiti dva žuta kartona pa to baca dodatnu vodu na mlin Jaske koja još s dva gola „betonira“ prvu prvenstvenu pobjedu. U nastavku najbolja prilika Zrinskog dolazi u 71. kad zicer Blaževiću skida Povrženić pa igrači trenera Tuwega ne uspijevaju postići ni počasni gol.

Mladost (KS) – Rakitje 1:0

Bregana – Dinamo (O) igra se 11.09.

Nakon 4. kola vode Sutla i Sava (D) sa po 10 bodova, Rakitje je šesto sa 6, sedmi su Novaki s 5, osma je Bregana sa 4 (- 1 utakmica) koliko ima i jedanaesti Zrinski.