Nedoraslo gosti

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Ešegović (Brdovec)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Benković(10), 1:1 Tuček(20), 2:1 Župančić(28), 3:1 Kasalo(30), 4:1 Stanec(35), 4:2 J. Tukić(38), 5:2 Runtas(82), 6:2 Kasalo(85), 7:2 Runtas(88), 8:2 Stanec(90)

BREGANA: Štibić, Andabak, Škvorc, Stanec, Kasalo, Bortas (od 70. Ivandić), Ćosić (od 85. Lehpamer), Tančak (od 85. Celizić), Runtas, Župančić (od 60. Murić), Benković (od 46. Bošnjak)

Trener: Damir Kovačić

KRAŠIĆ: Šimecki, Vrbetić, Novosel, Penić, Benković, Ferenčić, Krnežić, J. Tukić, Tuček, D. Tukić, Cipurić

Trener: -

Igrač utakmice: Dominik Stanec (Bregana)

Raspoloženim nastupom napadača Bregana je lako nadvisila goste iz Krašića i zbog gol razlike zasjela na drugo mjesto tablice. Ako je ikakva dvojba o pobjedniku i postojala, ona je bila samo do odmora na koje se otišlo rezultatom 4:2. Za domaćine su po jednom poentirali Benković, Župančić, Kasalo i Stanec, a za goste Tuček i Tukić. U nastavku zatišje sve do zadnjih desetak minuta kad se obrana Krašića raspala pa su napadači domaćina još četiri puta matirali nemoćnog Šimeckog za uvjerljivu pobjedu.

Novaki – Mladost (KD) 2:2 (1:1)

Pravedan ishod

NOVAKI – ŠRC Novaki

Gledatelja 80

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Rončević (Zaprešić) i Jankavić (Jagnjić Dol)

Strijelci: 1:0 Mataušić(37), 1:1 Nežić(39), 1:2 Pezić(63), 2:2 Janjić(72)

NOVAKI: Divković, Barbarić (od 46. Brajković), Horvat, Fabek, Janjić, Šicl, Rasi (od 76. Gestić), Ladan, Matijaščić, Mataušić, Letinčić (od 46. Alitović)

Trener: Ferdo Kamenčić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Juratovac, Marković, Gačarić, M. Frkanec, Cimprešak (od 58. E. Štrbac), Sutlar (od 77. Štefanović), I. Frkanec (od 77. D. Štrbac), Pezić, Pranjić, Nežić (od 88. Horvat)

Trener: Damir Šintić

Igrač utakmice: Dubravko Boranić (Mladost)

Svakom po bod nakon obračuna dvije solidne momčadi u Novakima. Domaćini su u prednost stigli u 37. minuti (strijelac Mataušić), no njegov je trud samo dvije minute kasnije poništio Nežić. U nastavku razbuđeni gosti potpuno okreću rezultat u svoju korist golom Pezića, ali bod igračima trenera Kamenčića donosi Janjić u 72. minuti. Do kraja susreta još tri izgledne prilike Novaka za pobjedu, ali je Boranić bio uspješniji u svim okršajima s domaćim napadačima pa se rezultat više nije mijenjao.

Zaprešić – Rakitje 1:2 (0:1)

Jupić dvaput za tri boda

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Ešegović (Šenkovec)

Pomoćnici: Jankavić (Jagnjić dol) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Jupić(30), 1:1 N. Kartelo(55), 1:2 Jupić(67)

ZAPREŠIĆ: Hunjak, D. Galjanić, Fabek (od 68. Vrdoljak), Pokupec (od 68. Ban), Gorjan (od 78. Grdanjski), A. Kartelo, Jakupić, D. Martinko, M. Galjanić, N. Kartelo, Butek

Trener: Mladen Martinko

RAKITJE: Dorotić, Barun, Josipović (od 46. Pavlović), Softić (od 46. Avsec), Stanić (od 58. Boras), Pavić, Jupić, Mikulin, Hlevnjak, Brekalo (od 80. Borić), Petković (od 67. Vukas)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Eldin Jupić (Rakitje)

Nakon drugog kola jedina momčad sa 100 % - tnim učinkom je momčad Rakitja. Nakon minimalne pobjede u prvom kolu (1:0 protiv Mladosti iz Kraja Donjeg), stigla je i pobjeda protiv Zaprešića koji je u minusu od 30. minute kada Jupića upošljava Barun, a ovaj to ne promašuje. Početkom nastavka domaćini izjednačuju preko Kartela, ali samo desetak minuta kasnije Jupić svojim drugim golom donosi pobjedu gostima koji napuštaju Kupljenovo s tri nova boda.

Mladost (KS) - Zrinski 1:2 (0:2)

Pjevajući iz Klinča sela

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Boščak (Bregana)

Pomoćnici: Noršić (Samobor) i Oslaković (Domaslovec)

Strijelci: 0:1 R. Blažević(8), 0:2 Radovanić(38), 1:2 B. Kelečić(70)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Kelečić, K. Hasanović, Sirovica, Matulin, Bušić, Stunja, Marinović (od 46. L. Hasanović), Blažević, Jakšić (od 51. Vrančić), Carin (od 46. Matko)

Trener: Nenad Budiščak

ZRINSKI: Jalžabetić, Prelec, Ištuk, Jagodić, T. Vrančić, Horvat, R. Blažević, Koletić, Draclin, Šporčić, Radovanić

Trener: Vladimir Tuweg

Igrač utakmice: Tomislav Vrančić (Zrinski)

Gosti iz Farkaševca su u prvih 45 minuta osigurali trobod s gostovanja u Klinča Selu. Bolja igra s dovoljnom preciznosti u završetku napada dovela ja Zrinski do 0:1 već u 8. minuti kada je precizan bio Blažević. Pred kraj poluvremena lijepu akciju gosta u 0:2 pretvara Radovanić. Domaćin je u nastavku uspio samo doći do počasnog gola, egzekutor je bio Kelečić.

Nakon drugog kola vodi Rakitje s 6 bodova, druga je Bregana s 4 koliko ima i sedmi Zrinski, dok su Novaki na desetom mjestu s 2 boda.