Pomoćnici: Mrkoci (Poznanovec) i Sokolić (Novi Golubovec)

Strijelci: 0:1 Prskalo(17), 1:1 Brujić(90)

SAMOBOR: Bašić, Rubinić (od 74. Matošević), Grgečić, Guliš, Ivkovčić, Ivanić, Puškarić (od 83. Škvorc), Kotarski, Bencalić (od 90. Kostanjski), Brujić, Nimac

DUGO SELO: Nevistić, Martić, Krajnović, Guja, Vidović (od 75. Borovčak), Filipović, Prskalo (od 86. Cindrić), Stanić, Ivančević, Pavlić (od 46. Lukić), Filipović

Trener: Igor Kovačević

Crveni karton: Filipović(65)

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

I u drugom kolu Samoborci su ponovili učinak iz prvog odigravši neodlučenih 1:1. Domaćine ždrijeb ne mazi pa je u Hebrangovoj gostovalo neugodno Dugo Selo koje iz svoju prvu priliku pretvorilo u zgoditak. U 17. minuti brzanac Guja radi dar – mar na lijevom boku Samobora i nabacivanjem na drugu stranu pronalazi samog Prskala kojem nije teško pogoditi ispod nemoćnog vratara Bašića. Nakon primljenog gola igrači trenera Bašića preuzimaju terensku inicijativu, no do odmora ne bilježimo nikakvo preveliko uzbuđenje pred golom gosta. Nastavak je donio istu priču iz prvih 45 minuta – domaćini više s loptom dok se gosti orjentiraju na kontre sve do 65. minute kada mladi Filipović nepotrebno dobiva drugi žuti karton i gura svoju momčad u bunker. Tada domaćini kreću na sve ili ništa i to im se isplaćuje u doslovno posljednjem napadu kada nakon slobodnjaka lopta pogađa stativu od koje se odbija točno pred Brujića kojem s manje od pola metra nije teško pogoditi za vrijedan bod.

Nakon drugog kola vode Stupnik, Vrbovec i Bistra s po 6 bodova, dok je Samobor na desetom mjestu s 2.