BRDOVEC – SRC Brdovec

Gledatelja 180

Sudac: Josipović (Kloštar Ivanić)

Pomoćnici: Gašpar (Peskovec) i Tišljar (Ivanić Grad)

Strijelci: 1:0 Bjelobradić(7), 2:0 Ivanic(30), 3:0 Vrhovec(51), 3:1 Golemović(57), 3:2 L. Radulj(79)

BSK: Habazin, Matić (od 74. Kalamir), Kuš, Karamatić, Stipković, Bjelobradić, Hranj (od 70. Miletić), Pejčinović, Ivanic, Valenčak (od 55. Sušak), Vrhovec

Trener: Davor Debogović

SAVA: Štefković, L. Radulj, Filipović (od 69. Golubić), Kočnar, Mihelčić (od 88. Herceg), Koletić, Ovčariček, Golemović, Kostanjski, M. Radulj (od 80. Cvek), Čakanić

Trener: Stjepan Čordaš

Igrač utakmice: Ivan Bjelobradić (BSK)

Prošlosezonski doprvak Jedinstvene županijske lige ubilježio je poraz na gostovanju u Brdovcu. Do poluvremena su domaćini boljom igrom pobjegli na 2 gola razlike. Za 1:0 u 7. minuti glavom nakon kornera pogađa Bjelobradić, a nakon pola sata igre na 2:0 diže Ivanić. Već početkom nastavka Vrhovec poentira za nedostižnih 3:0, nakon kojih su se Strmčani trgnuli i do zadnjeg sučeva zvižduka uspjeli samo „kozmetički“ poboljšati rezultat. Prvo je na 3:1 postavio Golemović, a na krajnjih 3:2 u 79. minuti Radulj. Zadnjih desetak minuta domaćini su strahovali za pobjedu, ali mreže se više nisu tresle.

TOP – Jelačić 2:1 (1:0)

Dujmović za tri boda

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Lafter (Novo Selo Okićko) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 1:0 Matejčić(30 – ag), 1:1 Komšić(81), 2:1 Dujmović(82)

SAVA: Husak, Lisec, Žitković, Brkić, Ačkar, Kutija, Crnov, Fabek (od 87. Vlašić), Sunek, Dujmović, Perić (od 52. Holetić)

Trener: Ivan Lušić

JELAČIĆ: Kovačić, Perica, Kovačević, Bogović, Matejčić, Stipaničev, Komšić, Čičak, Ruklić (od 46. Budimir), Crnković (od 46. Biljan), Jerković (od 46. Radojčić)

Trener: Stiven Žitnik

Igrač utakmice: Zvonimir Dujmović (TOP)

Pomlađena momčad iz Kerestinca uspješno je krenula u novu sezonu, u 1. kolu na domaćem terenu svladana je solidna momčad iz Vukovine. Domaćini su do prednosti došli nakon pola sata igre kada je Matejčić nespretno „prevario“ svog vratara. I prije toga TOP – a je mogao do vodstva, ali je udarac Suneka s bijele točke zaustavio golman Jelačića Kovačić. Konačni pobjednik odlučen je u uzbudljivih zadnjih 10 minuta kada su prvo gosti došli do 1:1 (81. minuta), da bi samo minutu kasnije na konačnih 2:1 postavio Dujmović.