Pomoćnici: Antunović (Velika Gorica) i Dolibašić (Novo Čiče)

Strijelci: 0:1 Oštrić(1), 0:2 Oštrić(54)

SAVA: Slavujević, Drenški, Filipović, Matošević, Kostanjski, Ovčariček, L. Radulj (od 46. Golemović), M. Radulj (od 46. Kočnar), Čaknić, Ivanović (od 83. M. Kostanjski), Gavran

SAVSKI MAROF: Obradović, Ladan, Đeno (od 46. Čužić), Ištuk (od 60. Jonjić), Radanić, Dežić, Yankep, Vulić, Kljajić (od 57. Levandić), Oštrić, Roca (od 84. Krstanović)

Trener: Neven Rudić

Crveni karton: Kočnar(90), Radanić(90)

Igrač utakmice: Marko Oštrić (Savski Marof)

Sava je i ovom kolu nastavila s rasprodajem ugleda. Nagovještaj odlaska bodova iz Lazine dogodio se već u prvoj minuti kada Oršić izmiče pratnji domaće obrane i vara Slavujevića za ranu prednost igrača s one druge strane Save. Domaćini svih 90 minuta nisu prikazali "bog zna kakvu igru" pa nisu uspjeli doći ni do počasnog gola. Početkom nastavka Oršić postiže i svoj drugi gol za osiguravanje pobjede, no njegov nastup ostao je u sjenu nepromišljenog postupka njegovog suigrača Radanića. Taj je igrač u zadnjim trenucima susreta udarcem glavom u glavu poslao domaćeg veznjaka Čakanića na pod, a nedugo zatim i na pregled u bolnicu, na svu sreću bez krajnjih ozbiljnijih posljedica. Nadamo se zasluženoj kazni za dotičnog „sportaša“.

TOP – Laduč 3:1 (1:1)

Pobjedom pobjegli s dna

Sudac: Brnjak (Omamno)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Matijaš (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 1:0 Žlender(28), 1:1 Borošak(32), 2:1 Žlender(64), 3:1 Jakopec(70)

TOP: Husak, Miholić (od 46. Hržić), Vratarić, Lisec, Fabek, Sunek, Žlender, Stjelja, Perić (od 58. Jakopec), Ivanić, Sopić

Trener: Ivan Lušić

LADUČ: Polić, Radošević, Aralica, Vučetić, Kulenović, Borošak (od 85. Markotić), Solo (od 46. Starjački), Vrhovski, Gajski, Jakovina (od 60. Orsag), Nikolić (od 75. Škorjanec)

Trener: Davor Orsag

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Kerestinčani su četvrtom uzastopnom pobjedom "nestali" iz donjeg dijela tablice i nakon 24. kola zauzimaju visoko 7. mjesto. Oporavak Žlendera donio je učinkovitost u napadu domaćina pa isti igrač glavom u 28. matirao Polića za 1:0. Gosti su se brzo riješili „minusa“, samo 4 minute kasnije grešku defenzive TOP – a koristi Borošak za 1:1. Drugi dio, razdoblje od 64. do 70. minute iznjedrilo je pobjedu domaćih. Prvo je Žlender zakucao za 2:1, a ubrzo nakon toga trobod potvrđuje Jakopec.

Nakon 24. kola vodi Klas s 51 bodom, druga je Sava s 45, dok je TOP na sedmom mjestu s 35 bodova.

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 4. kolo Gorica – Samobor 62:79 (42:37)

KOŠARKA - Srabotnaku se "otvorilo nebo"

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 4. kolo
Gorica – Samobor  62:79 (42:37)

SAMOBOR: Srabotnak 22, Belamarić 8, Čižmešija 21, Komerički 3, Antunović 4, Iviček, Skok 4, Boras 7, Grubešić, Matijaščić 10, Živković; Trener: Josip Vlah.

GORICA: Madžar, Skočibušić 27, Štracak 4, Sučec, Drolc 6, Jagušić, Pepić, Vujević 25; Trener: Istanbuli.

Kadeti Samobora pobijedili su u četvrtom kolu županijske lige kadeta na gostujućem terenu ekipu Gorice iz Velike gorice s rezultatom 62:79. U derbiju kola dviju vodećih ekipa u prvom poluvremenu ekipe se izmjenjuju u vodstvu da bi domaćini ipak otišli na odmor s 5 koševa prednosti. U drugom poluvremenu "otvorilo se nebo" playu Samobora Srabotnaku koji sa serijom od 5 trica i dvije dvice donosi prednost Samoborcima od petnaestak koševa prednosti koje Samoborci uspješno brane do kraja za zasluženu pobjedu i tako ostaju na čelu lige kao jedina neporažena ekipa u prvenstvu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošču Srabotnak s 22 koša od čega 6 trica,te Čižmešija s 21 i Matijaščić s 10 koševa.

Kod Gorice najučinkovitiji je bio Skočibušić s 27 ubačenih koševa.

36. Memorijal Stipice Mesića – Kalnik, 4. i 5. svibnja

ORIJENTACIJSKO TRČANJE - Samoborci odlični

4. i 5. svibnja održan je 36. Memorijal Stipice Mesića, dvodnevno natjecanje u orijentacijskom trčanju na Kalniku, a obje utrke bodovale su se za Kup Hrvatske. Osim za Kup Hrvatske, subotnja trka bodovala se i za svjetsku rang listu (WRE) za mušku i žensku elitnu kategoriju.

Na WRE utrci seniori OK Japetić postigli su odlične rezultate. U najjačoj ženskoj kategoriji Ž21E 1. mjesto Sonje Lesjak i 5. Eve Ocvirk, te u najjačoj muškoj kategoriji M21E 1. mjesto Matije Razuma, 3. Line Legca i 5. Edija Ocvirka. I Sonja i Matija slavili su s uvjerljivom prednošću ispred konkurencije. Sonja sa četiri i pol minute ispred Slovenke Nuše Jeram, a Matija s pet i pol minuta ispred Slovenca Petera Tušara.

U ukupnom poretku dvodnevnog natjecanja OK Japetić osvojio je 12 medalja, od čega 7 zlatnih, 3 srebrne i 2 brončane.