KOŠARKA - JUNIORI – 1. HRL – 8. kolo Samobor – Cedevita 52:96 (30:50)

Gosti bolje pokriveni na svim pozicijama

SAMOBOR: Imbert, Vranić 9, Smolčić 8, Mandalinić 3, Dragozet 4, Belamarić, Levanić 12, Šuvaković K. 2, Erbežnik, Šuvaković I. 14. Trener: Josip Vlah

CEDEVITA: Šabić 11, Marić 5, Mikulić, Palac 12, Vučić 13, Zebić, Jelenek 17, Tomić 2, Lončar 12, Grdanjski 4, Gašpert 14, Mandić 6. Trener: M. Starčević

U osmom kolu 1. HRL juniora Samoborci na domaćem terenu nisu imali gotovo nikakvih izgleda protiv lidera lige ekipe Cedevite, izgubivši uvjerljivo rezultatom 52:96. Gosti pokriveni na svim pozicijama s dva tri vrhunska igrača stvaraju u svakoj četvrtini po desetak koševa viška, pobijedivši na kraju s uvjerljivih 44 koša prednosti. Koliko je snažna bila obrana Cedevite govori i podatak da je najbolji strijelac Samobora Imbert ostao bez ubačenog koša.

Kod Samoboraca najučinkovitije su odigrali Ivan Šuvaković sa 14 i Levanić s 12 koševa.

Kod Cedevite najučinkovitiji su bili Jelenek sa 17 i Gašpert sa 14 koševa.

KOŠARKA - KADETI – 1. HRL – 9. kolo Samobor – Zagreb 75:100 (53:53)

Gosti ipak jači

SAMOBOR: Srabotnak 2, Belamarić 16, Čižmešija 29, Planinčić, Sladić 11, Skok 4, Savić 11, Antunović 2, Grubešić, Matijaščić, Komerički. Trener: Marin Sedlar

ZAGREB: Bilić 4, Mandić 12, Milković 5, Bašić 8, Jukić 8, Suknaić 22, Jeličić, Čep 25, Lazić 16. Trener: Rupčić

U devetom kolu 1. HRL kadeta Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Zagreba rezultatom 75:100. U prvoj četvrtini Samoborci su na krilima centra Čižmešije s 18 ubačenih koševa poveli 35:25. U drugoj četvrtini gosti sređuju redove i do poluvremena dolaze do egal rezultata. U nastavku potpuna inicijativa gostiju i na kraju uvjerljiva pobjeda.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Čižmešija s 29 i Belamarić sa 16 kjoševa.

Kod Zagreba istakli su se učinkovitošću Čep s 25 i Suknaić s 22 koša.