KOŠARKA - JUNIORI – 1. HRL – 6. kolo Samobor – Feniks 52:66 (30:32)

Na kraju se raspali

SAMOBOR: Imbert 9, Vranić 12, Boras, Mandalinić 2, Dragozet 5, Smolčić 4, Levanić 11, Šuvaković I. 7, Erbežnik, Šuvaković K. 2, Belamarić, Čižmešija. Trener: Josip Vlah

FENIKS: Majcunić 16, Weiser 10, Kraljević 15, Blažić 12, Marcelić, Jukić 2, Mandić, Stautić, Planinić, Opačić, Dojkić 11, Klobučar. Trener: Žganec

U šestom kolu 1. HRL juniora Samoborci su izgubili na domaćem terenu od ekipe Feniksa iz Zagreba rezultatom 52:66. Do treće minute zadnje četvrtine ekipe se izmjenjuju u vodstvu, kada su Samoborci imali još povoljan rezultat i vodstvo od 52:48. Tada nakon povrede Samoborca Vranića, koji je bio glavni pokretač igre i u obrani i u napadu, potpuno se raspala igra Samoboraca i zadnjih 7 minuta, vjerovali ili ne, ostaju bez ijednog ubačaja, dok gosti sa serijom od 18 uzastopnih koševa dolaze do uvjerljive pobjede. Na kraju Samoborcima se odbilo o glavu na desetke promašenih zicera i izgubljenih lopti u toku prve 3 četvrtine, kada su uz malo više kocentracije mogli doći do solidnog vodstva za mirniju završnicu.

Kod Samoboraca istakli su se igrom Vranić s 12 i Levanić s 11 koševa.

Kod Feniksa najučinkovitiji su bili Majcunić sa 16 i Kraljević s 15 koševa.