Pomoćnici: Čunović (Gornja Zdenčina) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 0:1 Runtas(9), 1:1 Letinčić(14), 1:2 Ovčarić(47), 2:2 Gestić(77)

NOVAKI: Rebrović, Genus (od 85. H. Petković), Vlašić, Janjić, Gotal (od 87. Barbarić), Fabek, Gestić, Rasi (od 46. Gajšek), Matijaščić, Brajković, Letinčić (od 70. Ivanović)

Trener: Hrvoje Petković

BREGANA: Štibić, Ovčarić, Celizić, Andabak, Horvat, Škvorc, Ladan (od 90. Benković), Kasalo (od 66. Prelec), Lehpamer (od 50. Stanec), Ćosić (od 80. Bugarski), Runtas

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

Najpravedniju podjelu plijena vidjeli su gledatelji u susretu Novaka i Bregane. Domaćini nakon sučeva zvižduka žustro kreću u napad te u prvih nekoliko minuta propuštaju 3 izgledne prilike. Gosti, koji su u zadnja tri susreta upisali isto toliko pobjeda, to kažnjavaju u 9. minuti preko Runtasa za 0:1. No, 5 minuta kasnije već je 1:1 – Letinčić koristi pospanost obrane Bregane za poravnanje rezultata. Gosti početkom nastavka drugi put imaju prednost (strijelac Ovčarić), no ni to im nije bilo dovoljno za trobod jer Gestić petnaestak minuta prije kraja poravnava na 2:2.

Klokočevac – Rakitje 3:3 (2:1)

Domaći i dalje bez pobjede

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Grubač (Zaprešić) i Golub (Guci)

Strijelci: 1:0 Otmačić(15), 2:0 Dubić(38), 2:1 Brekalo(39), 2:2 Bešker(65), 3:2 Žabčić(66), 3:3 M. Barun(84)

KLOKOČEVAC: J. Otmačić, Skukan, Žibert, Radulović (od 67. Runac), Erceg, Dubić, Salopek, Kovačić, D. Otmačić (od 5. Razvalić), Žabčić, Kižlin

Trener: Mislav Žabčić

RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak (od 60. Hlevnjak), L. Dorotić, Pavlović (Od 76. Ačkar), Sinković (od 63. K. Barun), Pavić, Jukić, Basta, Bekić, Brekalo

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Tomislav Dubić (Klokočevac)

Ni u posljednjem susretu prije zimske pauze igrači Klokočevca nisu upisali prvu pobjedu, iako su tijek susreta sugerirao upravo na to. U 15. Otmačić trese mrežu Dorotića za početno vodstvo Bijelih golubova, a 20 – ak minuta kasnije Dubić koristi svoju drugu priliku na utakmici pa prednost domaćih „odlazi“ na 2:0. Do poluvremena gosti su okrunili svoju dobru igru pa Brekalo na dodavanje Baruna smanjuje na 2:1. Nakon dvadesetak minuta igre u drugom dijelu gosti rezultatski susret vraćaju na početak – Bešker lijepo iz voleja lijevom nogm šalje loptu iza nemoćnog Otmačića. Minutu nakon 2:2 domaćini ponovno u naletu – mladi Žabčić realizira brzu kontru pa Klokočevac opet vodi. U 84. gosti dolaze do boda jer je Barun najviši u skoku pa glavom šalje loptu u mrežu Klokočevca.

Zaprešić - Zrinski 1:1 (0:1)

Zrinskome bod za treće mjesto

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Mihelčić(34–11m), 1:1 M.Galjanić(63)

ZAPREŠIĆ: Pavličić, Brekalo, Marinčić (od 46. Fabek), J. Tkalčić, Habijan, M. Tkalčić, Gorjan, Ivanetić (od 63. Ujević), Solo (od 63. Omanović), M. Galjanić (od 81. D. Galjanić), Tomić (od 88. Iveković)

Trener: Mladen Martinko

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat, Ištuk, Ramić, Žganjer, M. Horvat (od 68. D. Horvat), Mihelčić (od 63. Hainešek), Murić, Župančić (od 63. Kovačević), Mataušić (od 68. Draclin), Šicl

Crveni karton: M. Galjanić(85)

Igrač utakmice: Ivan Habijan (Zaprešić)

U derbiju kola podjela bodova pa tako Zrinski jesenski dio prvenstva završava na visokom trećem mjestu sa 6 bodova zaostatka za vodećim BSK – om. Utakmicu je obilježio loš dan sudaca koji su prvo malo prestrogo pokazali na bijelu točku za goste (jedanaesterac u 34. minuti realizirao je Mihelčić) da bi pred kraj susreta pokazali 3 crvena kartona (1 igraču, 2 službenim osobama na klupi). Domaćini su do boda došli sredinom nastavka kada Galjanić s ruba 16–erca lijepim lobom vara Kožarca za konačnih 1:1.

Nakon 15. kola i polovice odigranih utakmica, vod BSK s 38 bodova, druga je Sutla s 35, treći je Zrinski s 33 boda, Rakitje je sedmo s 24, Novaki su deveti s 19 bodova, Bregana je deseta s 18, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 3 boda.