GIMNASTIKA - Drugi Aton kup, Nedelišće, 26. svibnja

Ponovno sjajni rezultati za GK Samobor

U Nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću 26. svibnja je održan 2. Aton kup. Na natjecanju je sudjelovalo 140-ero djece iz 5 klubova sjeverozapadne Hrvatske, koja se gimnastikom bave rekreativno. Članice GK Samobor, na svom prvom izvanklupskom natjecanju, predvođene trenericama Ivom Lulić i Anom Marijom Štorgom postigle su sjajne rezultate.

Među 24 djevojčice 1. i 2. razreda osnovne škole 2. mjesto osvojila je Tamara Regović, a 13. Ivona Zorić. U kategoriji 3. i 4. razreda među 18 gimnastičkih rekreativki prva 4 mjesta pripala su Samoborkama. Najbolja je bila Karla Garašić, zatim Lora Bedeković pa Dora Telišman i Marta Ladan, 6. mjesto osvojila je Nika Barišić, od 9. do 11. mjesta poredale su se Antea Herger, Julijana Bagarić i Ivana Holetić, a 13. je osvojila Nina Jurković. Ekipno prvo mjesto osvojile su Julijana Bagarić, Lora Bedeković, Marta Ladan, Dora Telišman i Karla Garašić, a ekipno 2. mjesto Nika Barišić, Ivana Holetić, Antea Herger i Nina Jurković.

U kategoriji 5. i 6. razreda među 18 vježbačica Ema Herger je osvojila 5. mjesto, Ivana Jakopec 7., a Vita Vuković 13. mjesto. Zajedničkim snagama osvojile su 3. mjesto kao ekipa. Najbolje među 9 natjecateljica u kategoriji 7. i 8. razreda bile su Lorena Daničić osvojenim 1. mjestom i Paula Vulić 2. mjestom.

Zadovoljne vježbačice i trenerice i sretni roditelji vratili su se iz Nedelišća sa željom da opet odu na slično natjecanje.