Pomoćnici: Knez i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Sodić(25), 1:1 Letinčić(31)

NOVAKI: Rebrović, Barbarić (od 66. Genus), Fistrić (od 84. Gržan), Tomić, Žerjav, Borić (od 79. Barač), Šarić (od 72. Vukmirović), Avsec, Letinčić, Marković (od 64. Petković), Softić

BREGANA: Divković, Galinec, Babojelić, Andabak, Benković (od 90. Kovačić), Prelec (od 90. Lončarić), Povh (od 88. Čučić), Horvat, Sodić (od 74. Biondić), Celizić, Tančak(od 72. Runtas)

Trener: Vladimir Tuweg

Crveni karton: Galinec(88)

Igrač utakmice: Danijel Letinčić (Novaki)

Najrealniji ishod u Novakima vidjelo je 100 – tinjak gledatelja. Obje momčadi krenule su otvoreno pa oba pogotka padaju u prvom dijelu. Goste u prednost dovodi Sodić u 25, a samošest minuta kasnije na 1:1 izjednačava letinčić. U drugom dijelu malo agilniji domaćini koji su u lovu na trobod, ali na tom lovu je samo i ostalo.

Sutla - Bestovje 3:1 (0:0)

Još su dugo i odolijevali

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sloge

Gledatelja 150

Sudac: Ovčariček (Zagreb)

Pomoćnici: Velić (Lug Samoborski) i Boščak (Bregana)

Strijelci: 1:0 Maričević(61), 2:0 Mar. Šintić(64), 2:1 Zeman(76), 3:1 Maričević(79)

SUTLA: Legan, Banovac, Kušević, Dugandžić, Bršec, Mat. Šintić, Leskovar, Gorgiev (od 46. Marić), Maričević, Mar. Šintić, Lozar (od 80. Šantorić)

Trener: Zoran Boch

BESTOVJE: Đurđević, Stopić, Miholić, Kurtušić, Tucman (od 70. Tušek), Šimanović, Lukač (od 56. Tomić), Zeman, Barić, Ačkar, Briščević

Trener: Gordan Copak

Igrač utakmice: Antonio Maričević (Sutla)

Dugo su posljednjeplasirani gosti odoljevali napadima vodeće Sutle, ali su na kraju ipak pokleknuli. Sve do 61. Minute stanje na semaforu je 0:0, ali onda Maričević pogađa za minimalnu prednost. Samo tri minute kasnije Šintić poentira za 2:0 za komfornu prednost domaćina. Ona je narušena u 76. kada Zeman iz „slobodnjaka“ s 20 – ak metara eurogolom vraća neizvjesnost u Ključ Brdovečki. Ipak, Maričević svojim drugim golom osigurava Sutla učvrštenje na prvom mjestu tablice.

Klokočevac - Rakitje 3:4 (2:1)

Barun "spakirao" tri boda

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Gledatelja 80

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Grdaković (D. Zdenčina) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Janjić(12), 2:0 Beloša(35), 2:1 Jupić(44), 3:1 Matijaščić(60), 3:2 Jupić(74), 3:3 M. Barun(78), 3:4 M. Barun(89)

KLOKOČEVAC: Kožarec, Dolić, Ćosić, Ivančić, Janjić, Bugarski (od 62. Vlašić), Oroz (od 62. Kasalo), Šicl, Matijaščić (od 78. Skukan), Brajković, Beloša

Trener: Ferdo Kamenčić

RAKITJE: F. Dorotić, Pavić (od 62. Mikek), Pavlović, Hlevnjak (od 55. K. Barun), Nujić, L. Dorotić (od 74. Sinković), Jupić, Ivanović, Golub (od 32. Baksa), Prevendar, Brekalo (od 62. M. Barun)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Mihovil Barun (Rakitje)

Nakon pola sata igre sve je upučivalo na novu (očekivanu) pobjedu domaćina. Mirnih 2:0 (golovi Janjića i Beloše) pokvario je tek zgoditak Jupića pred kraj prvog dijela. Nastavak je donio puno bolju igru gostiju koji su u 60. minuti bili dva gol u minusu. No trener Rakitja Barun radi dobre izmjene pa prvo Jupić svojim drugim golom smanjuje na 3:2, a u zadnjih 12 minuta ukazuje se zamjena Mihovil Barun koji s dva gola pakirao sve bodove prema Rakitju, a Bijelim golubovima donoi glavobolju u vidu 6 bodova zaostatka za vodećom Sutlom.

Sloga (B) - Zrinski Tehnovent 1:2 (0:1)

Stanec okrunio nadmoć

BREZJE – Igralište Sloge

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Marčetić (Zagreb) i Kušer (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Mandir(24), 1:1 Jurić(48), 1:2 Stanec(57)

SLOGA BREZJE: Jelić, R. Karabelj, Kriste, Jurić, Dejanović, Dakić, D. Karabelj (od 85. Vrkić), Struhak (od 78. Kri. Bošnjak), Vrdoljak (od 78. Josipović), Burnik, M. Bošnjak

Trener: Dragutin Kuhtić

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Stanec, Makarun, Vrančić, Žganjer (od 87. Kovačević), Mandir, Mihelčić, Murič (od 90. Draclin), Dan. Horvat (od 89. M. Horvat), Mataušić, Ištuk (od 76. Blažević

Trener: Denis Murić

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Zrinski)

Minimalna pobjeda nogometaša Denisa Murića u Brezju. Prvi dio gosti završavaju uspješnije, strijelac za 0:1 bio je Mandir. Početkom nastavka defenzivac Jurić je najviši u skoku i glavom poravnava na 1:1. Pobjedu Zrinskom donosi Stanec okrunivši lijepu akciju Horvata u 57. minuti. Do kraja sureta najbolja prilika pred vratima domaćina, ali Matijaščićev udarac pogađa okvir vrata.

Nakon devetnaestog kola vodi Sutla sa 49 bodova, treći je Klokočevac sa 43, četvrti je Zrinski Tehnovent sa 42 boda, Bregana je deseta je s 21, Rakitje je trinaesto s 19 bodova, Novaki su petnaesti sa 14, dok je Bestovje na šesnaestom mjestu sa 7 bodova.