Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Knez (Zaprešić)

BREGANA: Divković, Babojelić, Galinec, A. Andabak, Horvat, Prelec (od 75. Kovačić), Runtas (od 90. Biondić), Povh (od 80. Čučić), Celizić, Benković (od 60. Tančak), Sodić

KLOKOČEVAC: Kožarec, Skukan, Ćosić, Ivančić, Janjić, Vlašić (od 60. Kulašević), Gestić, Oroz, Matijaščić, Kasalo, Ovčarić

Igrač utakmice: Ante Andabak (Bregana)

Kiks gostiju iz Klokočevca na gostovanju u Bregani. Požrtvovni momci Vladimira Tuwega htjenjem su zaslužili bod protiv visokorangiranog gosta. U prvom dijelu dvije prilike za goste (neprecizni Gestić i Matijaščić), dok za domaćine Sodić šalje loptu kraj okvira vrata Kožarca. U nastavku još manje uzbuđenja pred vratima obiju momčadi pa se početnih 0:0 ne mijenja.

Bestovje – Mladost (KS) 1:0 (0:0)

Zeman za 3 boda

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Matešić

Pomoćnici: Benković (oba iz Zaprešića) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Zeman(68)

BESTOVJE: Đurđević, Topić, Miholić, Zeman, Šimunović, Lukač, Ačkar, Babić, Karačić, Jedvaj (od 49. Uroić), Ivanetić (od 22. Tucman)

Trener: Gordan Copak

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Iv. Budiščak (od 46. Palčić), Matulin, Sirovica, Kelečić, Botički (od 77. J. Stunja), Carin, Bušić, N. Budiščak, Vujčec, Stunja (od 85. Marinović)

Igrač utakmice: Marko Zeman (Bestovje)

Posljednja momčad lige osladila se drugom pobjedom u sezoni protiv gosta iz Klinča sela. Gol vrijedan tri boda postigao je Zeman u 68. minuti precizno izvevši slobodan udarac koji odsjeda u gornjem desnom kutu nemoćnog Bilobrka.

Rakitje – Mladost (KD) 1:2 (1:1)

Gosti okrenuli

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Jupić(31), 1:1 Bezić(40), 1:2 Košutić(42)

RAKITJE: Dorotić, Baksa, Pavić (od 80. Novačić), Pavlović, Mikek (od 74. M. Barun), Nujić (od 71. Sinković), Jupić, Ivanović, Golub, Prevendar (od 63. Jularić), Brekalo (od 63. Petek)

Trener: Krešimir Barun

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, M. Frkanec (od 46. Horvat), Juratovac (od 63. I. Frkanec), Pranjić, Jakolić, Merkl, Marković, Valek, Košutić (od 60. Valenčak), Harmat, Pezić (od 46. Kožul)

Trener: Danijel Valenčak

Igrač utakmice: Dubravko Boranić (Mladost)

Poraz Rakitja na svom terenu iako domaćini vode nakon pola sata igre – lijepu akciju Ivanovića finišira Jupić. Gosti iz Kraja Donjeg do poluvremena okreću rezultat za 180 stupnjeva – prvo Bezić izjednačava topovskim udarcem s 40 – ak metara da bi Košutić dvije minute kasnije, u 42. pogodio za 1:2. U nastavku domaćini pokušavaju do boda, ali sjajno brani gostujuća „jedinica“ Boranić. Porazu Rakitja pridonio je i loši sudac Grdaković ne sviravši očiglednu najstrožu kaznu pred kraj susreta za možebitnih 2:2.

Zrinski Tehnovent – Dinamo (J) 3:1 (0:1)

Zrinski ipak prejak

Sudac: M. Lafter

Pomoćnici: B. Lafter (oba Novo Selo Okićko) i Vujčec (Klinča sela)

Strijelci: 0:1 Kovačiček(41), 1:1 Horvat(72), 2:1 Tenšek(80), 3:1 Draclin(90)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Bošnjak, Makarun, Ramić, Žganjer (od 90. Župančić), Mandir, Mihelčić (od 90. Draclin), Murić (od 46. Bencalić), Horvat (od 90. Koletić), Mataušić (od 78. Tenšek), Ištuk

DINAMO JAKOVLJE: Borovec, Coha, Jelić, Malić, Kovačiček, Kovačec (od 63. Grgec), Eršek (od 55. Poturica), Herić, Stojanac, Stanić, Starjački

Trener: Igor Krsnik

Igrač utakmice: Rajko Ramić (Zrinski Tehnovent)

Iako su do 72. minuti bili u minusu, svi bodovi ostaju u Farkaševcu. Gosti odlaze na predah s minimalnih 0:1, strijelac s 30 – ak metara bio je Kovačiček. U 72. Horvat solo akcijom poravnava rezultat, a u 80. Tenšek dovodi domaćina u rezultatski plus. Pobjedničku priču zaključio je rezervist Draclin.

Sloga (O) - Novaki 5:3 (2:1)

Golijada domaćinima

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Kramarić (Rakitje)

Pomoćnici: Velić (Lug Samoborski) i Boščak (Bregana)

Strijelci: 1:0 Sastić(15), 2:0 Sastić(18), 2:1 Letičić(27), 2:2 Letinčić(51), 3:2 Kokot(67), 3:3 Letinčić(77), 4:3 Kokot(79), 5:3 Stojanović(90 – 11m)

SLOGA OREŠJE: Ilić, Ježić (od 46. Antunović), Barić (od 69. Penezić), Pilić, Sastić, Boc, Kokot (od 81. Čevra), Horvatin, Bistrički, Stojanović, Rešetar (od 66. Brlečić)

Trener: Mladen Oršiček

NOVAKI: Rebrović, Haramina (od 46. Petković), Fistrić (od 46. Marković), Barbarić, Žerjav, Šarić (od 62. Šoštarić), Gajšek, Avsec, Letinčić, Borić (od 69. Barač), Softić

Igrač utakmice: Nikola Stojanović (Sloga)

Golijada u Orešju pripala je domaćinima. Gosti su imali raspoloženog Letinčića koji je do 77. minute tri puta anulirao prednost domaćina. No, tada se i on umorio pa Kokot svojim drugim golom (Sastić također postigao dva) i Stojanović s bijele točke ostavljaju pobjedu u Orešju.

Nakon devetnaestog kola vodi Sutla sa 46 bodova, treći je Klokočevac sa 43, četvrti je Zrinski Tehnovent s 39 bodova, Bregana je dvanaesta je s 20, Rakitje je četrnaesto sa 16 bodova, Novaki su petnaesti s 13, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu sa 7 bodova.