Pomoćnici: Lafter (oba Novo Selo Okićko) i Školjak (Beter)

BREGANA: Divković, Galinec, Babojelić, A. Andabak, Horvat, Prelec, Benković, Povš (od 85. Horvat), Celizić, Tančak (od 78. Biondić), Ladan (od 25. Čučić)

SUTLA: Legan, Kušević (od 70. Marić), Dugandžić, Šintić, Leskovar, Zovko (od 76. Rautek), Žlebački, Maričević (od 86. Gerjević), Šintić, Olovec (od 46. Banovac), Šikač

Trener: Zoran Boch

Igrač utakmice: Tomislav Žlebački (Sutla)

Lider prvenstva neokrznut je prošao gostovanje u Bregani. Domaća mladost dobro se nosila protiv favoriziranih gostiju koji su u prvih 45 minuta uputili samo jedan opasan udarac. U nastavku također gostujuća premoć u pogledu prilika, ali Divković sve brani. I tako sve do 73. minute kada Maričević koristi centaršut s lijeve strane za 0:1. Najbliže bodu igrači Vladimira Tuwega bili su u 90. Minuti, ali udarac Celizića odlazi kraj vrata.

Krašić - Klokočevac 2:5 (0:0)

Pet lakih komada

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Gledatelja 40

Sudac: Ovčariček (Zagreb)

Pomoćnici: Bošnjak (Kerestinec) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Skukan(51), 0:2 Ćosić(62 – 11m), 1:2 J. Tukić(65 – 11m), 1:3 Matijaščić(68), 1:4 Skukan(84), 2:4 Prstac(88), 2:5 Skukan(90)

KRAŠIĆ: Šimecki, F. Penić (od 80. Cipurić), D. Tukić, Ferenčić, Šimatić, I. Penić, Tukić (od 69. K. Penić), Petković, Tuček, Prstac, M. Novosel

Trener: Ivan Županac

KLOKOČEVAC: Kožarec, Dolić, Ćosić, Ivančić, Janjić, Kižlin, Žibert, Jelenić (od 46. Lehpamer), Matijaščić, Kasalo, Skukan

Crveni karton: Šimecki(33), Matijaščić(90)

Igrač utakmice: Josip Skukan (Klokočevac)

Uvjerljiva pobjeda Klokočevca na teškom gostovanju u Krašiću. Domaćini dominiraju u prvih 45 minuta, ali ni jedna prilika pred Kožarcem nije iskorištena. U 33. minuti kod domaćina je isključen Šimecki (prigovor) pa u nastavku brojčano jači gosti to koriste. U 51. Skukan postiže svoj prvi gol,a nakon njega se još u listu strijelaca upisuju Ćosić i Matijaščić. Skukan u zadnjih 10 minuta postiže još 2 gola za svoj hat – trick, a počasni gol za domaćine postigao je Tukić s bijele točke.

Rakitje – Mladost (KS) 1:1 (0:0)

Sve u zadnjih deset

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Škrlin

Pomoćnici: Špoljar (oba iz Bistre) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Jupić(79), 1:1 Matko(80)

RAKITJE: F. Dorotić, Jularić, Pavić (od 87. Sinković), Pavlović, Mikek (od 79. Novačić), Nujić, Jupić, Ivanović, Prevendar, Kezić (od 46. L. Dorotić), Popović (od 76. Baksa)

Trener: Krešimir Barun

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Ćavar (od 86. Maronović), Matulin, Bušić, Kelečić, J. Stunja (od 65. Matko), I. Budiščak (od 73. Botički), Carin, N. Budiščak, Vujčec, V. Stunja

Igrač utakmice: Matko (Mladost)

Sve bitno u Rakitju dogodilo se u posljenjih 10 minuta. Prvo su domaćini u 79. poveli preko Jupića, a samo minutu kasnije gosti izjednačuju na 1:1, strijelac za najrealniji remi po viđenom stanju svih 90 minuta bio je Matko.

Bestovje – Sloga (B) 1:2 (0:1)

Promašajima u poraz

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Ešegović (Brdovec) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 0:1 Bošnjak(37), 1:1 Bekić(64), 1:2 Dankić(66)

BESTOVJE: M. Ačkar, Stopić, Miholić, Zeman, Kapus, Lukač (od 77. Jurčić), I. Ačkar (od 81. Žanić), Babić, J. Bekić, Karačić, Ivanetić (od 46. Kovač)

Trener: Nino Brezić

SLOGA BREZJE: Jelić, Karabelj, Sabljić, Jurić, Dejanović, H. Struhak, Vrdoljak (od 80. Gundić), Mlinar, Dankić, D. Struhak (od 64. Josipović), Bošnjak

Trener: Dragutin Kuhtić

Igrač utakmice: Darjan Jurić (Sloga)

Dvije propuštene prilike u otvaranju utakmice koštale su Bestovje rezultatskog minusa – nakon pola sata igre strijelac za početnu prednost gostiju bio je Bošnjak. Sredinom nastavka Bekić efektno izjednačuje rezultat preciznim slobodnjakom, ali samo dvije minute kasnije (u 66.) drugi gol za Slogu postiže Dankić, a taj gol ujedno je bio dovoljan za sva tri boda koja su krenula put Brezja.

Zrinski Tehnovent - Novaki 2:0 (1:0)

Mataušić i Ramić za pobjedu

FARKAŠEVAC – SC Zrinski

Sudac: Kramarić (Rakitje)

Pomoćnici: Kožarec (Domaslovec) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 1:0 Mataušić(38), 2:0 Ramić(55)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić (od 85. Stanec), Makarun, Ramić, Žganjer, Mandir (od 68. Kovačević), Mihelčić, Murić, Draclin (od 75. M. Horvat), Mataušić (od 85. Koletić), Bošnjak (od 72. Župančić)

NOVAKI: Rebrović, Avsec (od 77. Borić), Fistrić, Barbarić, Žerjav, Šarić, Gotal, Letinčić, Ivanović, Nobilo (od 46. Vukmirović), Špehar (od 30. Herceg)

Crveni karton: Gotal(22)

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Zrinski)

I drugi proljetni nastup igrača iz Farkaševca završio je pobjednički. Iako, gosti kreću ofenzivno pa u prvih 20 minuta imaju tri izgledne prilike (jedna stativa), no sigurni Vitko čuva svoju mrežu. U 22. minuti Gotal dobiva crveni karton i tu kreće pad Novaka. U 38. Mataušić iz slobodnog udarca pogađa za 1:0. U nastavku se igra loši nogomet, jedini trenutak vrijedan spomena dogodio se u 55. minuti kada Ramić iskorištava poklon Rebrovića za konačnih 2:0.

Nakon sedamnaestog kola vodi Sutla sa 40 bodova, drugi je Klokočevac s 39, Zrinski Tehnovent je četvrti s 28 bodova, Bregana je dvanaesta s 19, Rakitje je trinaesto sa 16 bodova, Novaki su petnaesti s 10, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu sa 4 bodova.