Pomoćnici: Knez (Zaprešić) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 B. Botički(32), 2:0 Vujčec(67), 3:0 Vujčec(82)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Palčić, J. Stunja (od 46. N. Budiščak), Sirovica, Kelečić, Bušić, Carin, V.Stunja (od 83. Marinović), B. Botički (od 46. Matko), Vujčec (od 87. Hodak), Jakšić (od 64. I. Budiščak)

BREGANA: Divković, Babojelić, Galinec, Tančak (od 60. Lončarić), Horvat, Benković, Prelec, Ladan (od 87. Bilić), Kovačić (od 51. Biondić), Andabak, Celizić

Igrač utakmice: Vujčec (Mladost)

U kontroliranoj utakmici domaćini iz Klinča sela upisali su uvjerljivu pobjedu bez primljenog gola. U prvom dijelu Divković je matiran jednom, nakon pola sata igre strijelac je bio Botički. U nastavku ista priča – domaćini agilniji pa igrač susreta Vujčec postiže u 67. i 82. minuti pogotke za konačnih 3:0.

Klokočevac – Zrinski Tehnovent 0:3 (0:2)

Lokalni derbi gostima

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Gurdon – Bašimanović (Bistra) i Špoljar (Bistre)

Strijelci: 0:1 Mihelčić(37), 0:2 Ištuk(45), 0:3 Mihelčić(81)

KLOKOČEVAC: Kožarec, Skukan (od 65. Dolić), Ćosić, Ivančić, Janjić, Vlašić, Gestić, Beloša, Kasalo, Oroz (od 56. Ovčarić), Matijaščić

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Žganjer, Makarun, Bošnjak, Mandir (od 90. Draclin), Mihelčić, Murić (od 88. M. Horvat), D. Horvat (od 88. Kovačević), Mataušić, Ištuk, Ramić

Crveni karton: Beloša(75), Blažević(75), Ištuk(85)

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Zrinski Tehnovent)

U lokalnom derbiju uvjerljiva i zaslužena pobjeda igrača iz Farkaševca. Iz treće prave šanse gol za Zrinski; Mihelčić nakon prekida najbolje reagira i šalje loptu iza nemoćnog Kožarca. Od domaćina u prvih 45 minuta nismo vidjeli ništa, a tako je bilo i u nastavku. U sudačkoj nadoknadi Ištuk završava lijepu akciju gostiju za 0:2. Konačni udarac ambicijama domaćina, koji su ovim porazom izgubili prvu poziciju, zadaje Mihelčić svojim drugim golom precizni izvevši slobodni udarac.

Zaprešić – Rakitje 4:1 (2:1)

Teško preko Save

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Gledatelja 30

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Ivanović(3), 1:1 Martinko(8), 2:1 Z. Kuš(12), 3:1 Tomić(51), 4:1 Pokupec(82)

ZAPREŠIĆ: Cingulin, Fabek, Brlek, M. Kuš, Z. Kuš (od 78. Kaurin), Skomrak, Pokupec (od 85. Ban), Galjenić, Tomić, P. Kuš, Martinko

Trener: Zdenko Kuš

RAKITJE: F. Dorotić, Barun (od 78. Popović), Jularić, Pavić, Novačić (od 46. Brekalo, od 75. Mikek), Nujić, L. Dorotić, Ivanović, Golub, Prevendar, Kezić (od 78. Bellini)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Zdenko Kuš (Zaprešić)

Iako od 3. minute vode, gosti iz Rakitja doživjeli su teški poraz na gostovanju preko Save. Ivanovićev gol (precizan volej) u 8. minuti poništio je Martinko, a već od 12. Kuš prebacuje rezultatsku prednost na domaći mlin. U nastavku, prvo Tomić sprema iza leđa Dorotića odbijanac od prečke, a u 82. točku na „i“ postavlja Pokepec iz brze kontre.

Bestovje – Vrh 2:4 (2:1)

Pali u drugom

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Ovčariček (Zagreb)

Pomoćnici: Kramarić (Rakitje) i Tiljak (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Babić(19) 1:1 Zrinski(37), 2:1 Bekić(38), 2:2 Dašić(71), 2:3 M. Strugar(83), 2:4 Zrinski(88)

BESTOVJE: M. Ačkar, Stopić, Ivanetić, Lukač, Uroić (od 46. Đurđević), I. Ačkar (od 68. Tušek), Kurtušić, Bekić, Babić, Karačić, Zeman

VRH: Grgac, Lacković, Škarika, Rod (od 46. Jedvaj), Pušek, Franjo, Dašić, Strugar, Zrinski, Ječmenjak, Šimunić (od 88. Popek)

Trener: Ivica Pintarić

Crveni karton: Kurtušić(36), Ječmenjak(72)

Igrač utakmice: Nikola Zrinski (Vrh)

Igrači Bestovja razigrani u prvih 45 minuta pa taj period završavaju vodstvom 2:1, strijelci Babić i Bekić. U nastavku gosti bolja momčad pa prvo Dašić u 71. minuti poravnava na 2:2, a u zadnjih 10 minuta slijedi totalni pad domaćina koji primaju 2 gola i upisuju četrnaesti poraz u sezoni. Obje momčadi kraj susreta dočekali su s 10 igrača.

Novaki – Dinamo (J) 1:1 (1:0)

Pravedna podjela

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Ešegović (Brdovec)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Šestak (Smerovišće)

Strijelci: 1:0 Ivanović(36), 1:1 Eršek(64)

NOVAKI: Rebrović, Barbarić (od 81. Vukmirović), Fistrić, Tomić, Žerjav, Gajšek, Šoštarić (od 46. K. Gržan), Haramina (od 80. Barač), Letinčić, Nobilo, Ivanović (od 71. Herceg)

DINAMO JAKOVLJE: A. Borovec, Coha (od 77. Gulić), Jelić, Maić, Kovačiček, Nik. Kovačec, Eršek (od 76. Knjaz), N. Kovačec (od 80. Grgec), Poturica, Herić, Stojanac

Trener: Igor Krsnik

Igrač utakmice: Mario Rebrović(Novaki)

Domaćini bolje otvaraju susret, dominiraju prvim dijelom u kojem koriste samo jednu priliku (strijelac Ivanović), dok je ostale dvije odlično obranio Borovec. U nastavku domaćini fizički padaju pa visokoplasirani gosti iz Jakovlja to koriste i golom Eršeka poravnavaju na 1:1. Do kraja susreta gosti aktivniji, no rezultat se više ne mijenja pa ostaje i najrealnija podjela bodova.

Nakon šesnaestog kola vodi Sutla s 37 bodova, drugi je Klokočevac s 36, Zrinski Tehnovent je peti s 32 boda, Bregana je deveta s 19, Rakitje je dvanaesto s 15 bodova, Novaki su petnaesti s 10, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu sa 4 boda.