KOŠARKA - JUNIORI – 2. HRL – 2. kolo Zapruđe-Cedevita – Samobor 63:62 (31:35)

Srljanjem u poraz

SAMOBOR: Imbert 19, Vranić 16, Račić, Dašić, Mandalinić, Džimbeg, Levanić 6, Smolčić 6, Šuvaković 8, Jardas 7, Šandrk. Josip Vlah

ZAPRUĐE-CEDEVITA: Zerjav, Bogomolec, Azinović 6, Juršić 11, Liber 19, Žagar 8, Vancaš, Čubrilo, Musemić 19, Trgovac. Trener: Marko Slavica

Juniori Samobora propustili su veliku priliku da se s prvog gostovanja kod ekipe Zapruđe-Cedevita vrate s pobjedom. Cijela utakmica protekla je u napetoj atmosferi punoj iskrica dviju odličnih ekipa. U samoj završnici utakmice, dvije minute prije kraja, Samoborci ostvaruju svoju najveću prednost od 7 koševa i tada, umjesto da stanu na loptu, nervozno srljaju u napadu. To koriste domaćini i sa serijom od 8 koševa čine preokret, na svoje veliko veselje za pobjedu od pola koša.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Imbert s 19 i Vranić sa 16 koševa.

Kod domaćina najučinkovitiji su bili Liber i Musemić s po 19 koševa svaki.

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 2. HRL – 2. Kolovoz Cedevita IV – Samobor 62:84 (48:39)

Najbolji Srabotnak i Komerički

SAMOBOR II: Čakanić 2, Tonković 10, Srabotnak 29, Komerički 17, Alilović 2, Lopac, Škiljan 2, Kupres, Matijaščić 11, Golić 2, Antolović, Iviček 9. Trener: Mirko Mandalinić

CEDEVITA IV: Iveković 2, Trucek 18, Penezić, Jakšić 2, Perički 8, Grozdanić, Bezjak 2, Josić, Fereža 3, Vukelja 4, Đurin, Balja 23. Trener: Hulina

Mlađi kadeti Samobora II nastavljaju s pobjedama, ovaj puta u gostima kod Cedevite IV. Iako su domaćini odlično odigrali prvo poluvrijeme, koje su dobili s desetak koševa razlike, u drugom poluvremenu nisu imali rješenje za agresivni presing Samoboraca, koji ubrzo sustižu zaostatak, a na kraju uvjerljivo rješavaju susret u svoju korist.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Srabotnak s 29 i Komerički sa 17 koševa.

Kod domaćina najučinkovitiji su bili Balja s 23 i Trucek s 18 koševa.