KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 1. županijska liga - finale Gorica – Samobor 53:37 (24:18)

Bez odgovora na presing

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 1. županijska liga - finale
Gorica – Samobor  53:37 (24:18)

SAMOBOR: Srabotnak 1, Komerički, Marković 2, Tadić 5, Grubešić 6, Matijaščić, Čižmešija 20, Savić 3, Planinčić, Kutres, Iviček, Alilović. Trener: Mirko Mandalinić

GORICA: Jukić 3, Lepur 5, Tomić 12, Mikolaš 9, Pepić 4, Herceg 8, Šipušić 10, Drolc, Slamnik, Štracak, Milatović, Komes 2. Trener: H. Istanbuli

Finalna utakmica mlađe kadetske lige Zagrebačke županije u prve tri četvrtine prošla je u izjednačenom rezultatu finalista Gorice i Samobora. Početkom zadnje četvrtine Gorica odigrava odlično presing po cijelom terenu, na što Samoborci nisu imali pravu protuigru. Na kraju Gorica zasluženo osvaja prvo mjesto, dok je Samoborcima pripalo i vrlo dobro drugo mjesto.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Čižmešija s 20 koševa, a kod pobjednika Gorice Tomić s 12 koševa.