Pomoćnici: Solenički (Jastrebarsko) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 0:1 Celizić(38), 0:2 Celizić(45)

VRH: Brcko, Borovec, M. Jedvaj, Pušek, Minić, Rod, Dašić, Škarika, Novokmet (od 37. Markus, od 59. K. Jedvaj), Ječmenjak, Šimunić

BREGANA: Divković, Horvat, Babojelić, A. Andabak, I. Andabak, Galinec (od 87. Lončarić), Benković, Tančak (od 46. Prelec), Celizić (od 76. Kostelec), Ladan (od 87. Biondić), Pejić (od 46. Tucman)

Igrač utakmice: Damir Celizić (Bregana)

Igrači Bregane iskoristili su lošu formu Vrha i ostvarili drugu uzastopnu pobjedu. Gosti do 0:1 dolaze u 38. minuti kada Celizić neobranjio šalje loptu pod gredu. Isti igrač u 45. koristi grešku zadnje linije Vrha i pogađa za 0:2. U nastavku igrači Vladimira Tuwega mirno čuvaju prednost jer jedina ozbiljnija prijetnja domaćina završava na prečki (slobodni udarac Škarike u 89. minuti).

Bestovje – Sloga 1:3 (0:3)

Sve u prvih 45 minuta

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Gledatelja SC Bestovje

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Borković (Domagović) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Bistrički(11), 0:2 Bistrički(20), 0:3 Boc(37 – 11m), 1:3 I. Ačkar(84)

BESTOVJE: M. Ačkar (od 46. Rebrović), Bosak (od 78. M. Đurđević), Miholić, Kurtešić, Jedvaj, Zeman, Mat. Đurđević (od 55. Stojanović), Bekić, Karačić (od 46. Lukač), Stopić, Tušek (od 46. Iv. Ačkar)

Trener: Nino Brezić

SLOGA OREŠJE: Ilić, Dančulović, Čakanić, Pilić, Čakarić, Boc (od 46. Haramina), Bistrički, Barić (od 46. Klarić), Kokot (od 82. Čevra), Stojanović (od 72. Penezić), Sapanjoš (od 46. Pušelj)

Trener: Mladen Oršiček

Igrač utakmice: Marko Bistrički (Sloga)

Gosti osiguravaju trobod već u prvih 45 minuta. Bistrički je do 20. postigao dva gola, a u 37. minuti je sa bijele točke bio točan Boc. U nastavku lakši tempo pa Ačkar pred kraj susreta postiže počasni gol za krajnjih 1:3.

Rakitje – Sloga (B) 1:1 (1:1)

Dorotić spašavao

Sudac: Tiljak (Bregana)

Pomoćnici: Boščak (Bregana) i Kramarić (Sveta Nedjelja)

Strijelci: 1:0 Pavić (3 – 11m), 1:1 Struhak(25)

RAKITJE: F. Dorotić, Prevendar, Hlevnjak, Baksa (od 16. Novačić), Golub, Nujić, Mikek, Pavić, Barun (od 36. Popović), Boras (od 80. Jularić), L. Dorotić

Trener: Krešimir Barun

SLOGA BREZJE: Jelić, Gundić, Kriste (od 76. Burnik), Struhak, Jurić, sabljić, Karabelj, Mlinar, Vrdoljak (od 76. Josipović), Bošnjak, Dejanović

Trener: Dragutin Kuhtić

Crveni karton: Jurić(2)

Igrač utakmice: Filip Dorotić (Rakitje)

Već u 3. minuti sjajna situacija za Rakitje: jedanaesterac i igrač više. Najstrožu kaznu u 1:0 pretvara Pavić, a domaćini s igračem više kreču prema većoj prednosti, ali ih je u tome naumu zaustavio raspoloženi Jelić na vratima Sloge. U 25. Struhak izjednača rezultat preciznim udarcem. U nastavku gosti s igračem manje preuzimaju inicijativu, ali je i na domaćim vratima Dorotić na visini zadatka pa se rezultat iz prvog dijela ne mijenja.

Klokočevac – Novaki 6:1 (3:0)

Lagano protiv limitiranih

Sudac: Ešegović (Brdovec)

Pomoćnici: Benkovć i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Beloša(15), 2:0 Vlašić(27), 3:0 Beloša(35), 4:0 Kulašević(73), 5:0 Matijaščić(82), 6:0 Vlašić(87), 6:1 Prahlin(88)

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan, Ćosić (od 75. Radulović), Lehpamer, Ivančić, Vlašić, Gestić (od 46. Kušter), Beloša (od 75. Jelenić), Matijaščić, Kulašević (od 74. Žibert), Ovčarić (od 46. Bugarski)

Trener: Ferdo Kmenčić

NOVAKI: Antolić, Pavlović, Gržan (od 44. Gotal), Selimović, Pocrnja (od 73. Šeketa), Žerjav, Ivanović, Šarić, Borić, Bajan (od 85. Prahlin), Softić

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Klokočevac)

Lagana pobjeda domaćina protiv kvalitetom limitiranih gostiju donijela je smjenu na čelu tablice koju ponovno predvodi Klokočevac (iskorišten poraz vodećeg Dinama u Sutli). Do poluvremena prednost Bijelih golubova od tri gola (strijelci Beloša 2x i Vlašić). U nastavku ista priča pa Antolić kapitulira ponovno tri puta, a za goste u 88. minuti zabija Prahlin. Sve u svemu, uvjerljiva pobjeda za broj 1.

Mladost (KS) – Zrinski Tehnovent 0:0

Moglo je i bolje

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Zajec (Zaprešić)

Pomoćnici: Kakša (Bistra) i Grgurić (Brdovec)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Palčić, Matulin, Sirovica, Kelečić, Budiščak, I. Botički (od 46. B. Botički), Stunja, Matko (od 75. Lukić), Vujčec, Jakšić

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić, Makarun, Ramić, Šicl, Jagodić, Bošnjak (od 64. Žganjer), Draclin (od 90. Paulić), Blažević (od 64. Horvat), Mihelčić, Koletić

Igrač utakmice: Rajko Ramić (Zrinski Tehnovent)

Zrinski Tehnovent iz Klinča Sela donosi bod koji je ostvaren u susretu u kojem su mreže ostale netaknute. Domaćini s malo više prilika, ali bez prave realizatorske završnice. Gosti ostaju na 5. mjestu, ali za vodećim Klokočevcom zaostaju sada već osjetnih 7 bodova.

Nakon trinaestog kola vodi Klokočevac s 32 boda, druga je Sutla s 31, Zrinski Tehnovent je peti s 25 boda, Bregana je jedanaesta s 15 bodova, Rakitje je trinaesto s 12, Novaki su petnaesti sa 7, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu s jednim bodom.