NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 12. kolo TOP – Sava (D) 4:0 (2:0)

Nastavak uspješne serije

KERESTINEC – SC Kererstinec

Sutkinja: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Belan (Novaki) i Rožić (Buševec)

Strijelci: 1:0 I. Meglajec(22), 2:0 Trivunov(32), 3:0 Žlender(47), 4:0 Žlender(57 – 11m)

TOP: Bugarin, G. Meglajec, Trivunov (od 46. Puntarec), Klingor, Hržić, Vukas (od 46. Skender), Lisec, Žižić (od 67. Žimbrek), I. Meglajec, Žlender (od 77. Popović), Jordan (od 46. Vratarić)

SAVA DRENJE: Balić, Preskar, Štrbac, K. Drenski, Ujević, Zekić, Pavlović (od 76. Luketić), Barun, Šoštarić, Hrlić, A. Drenski

Trener: Mario Lovrentijev

Igrač utakmice: Dalobor Žlender (TOP)

Uvjerljivo ostvarena deveta pobjeda u prvenstvu za igrače TOP-a. Od početka se igra pred vratima gostiju koji prvi puta kapituliraju u 22. minuti nakon lijepe akcije koju je završio Meglajec. Do poluvremena je prednost domaćina povisio Trivunov golom nakon pola sata igre. U drugom dijelu „ukazao“ se standardno efikasan Žlender koji je svom kontu dodao još dva gola pa nakon zadnjeg sučeva zvižduka na semaforu svijetli 4:0.

Nakon dvanaestog kola vodi Polet (B) s 36 bodova, dok je TOP na drugom mjestu s 27 bodova.