Bregana – Krašić 1:3 (0:2)

Žumberčani bolji u svim elementima igre

Sudac: Benković (Brdovec)

Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Mi. Novosel(29), 0:2 Mi. Novosel(38), 1:2 A. Andabak(76), 1:3 M. Benković(84)

BREGANA: Divković, Lončarić, Horvat, A. Andabak, I. Andabak, Bilić (od 46. Runtas), Babojelić, Tančak (od 74. Tucman), Celizić, Ladan, Povrh

KRAŠIĆ: M. Novosel, F. Penić, Tukić (od 75 M. Benković), Ferenčić, M. Penić, Šimatić, K. Penić, Petković (od 90. Ilijanić), Tuček (od 74. Tukić), Prstar, Novosel (od 86. Ma. Penić)

Trener: Ivan Županac

Igrač utakmice: Mihael Novosel (Krašić)

U derbiju donjeg dijela tablice igrači Krašića ostvarili su vrijednu pobjedu protiv Bregane koju su naigrali u svim elementima nogometne igre. Već nakon prvog dijela gosti su imali prednost od 2 gola razlike, oba puta precizan je bio Novosel. Domaćini korak do boda stižu u 76. minuti kada zabija Andabak, ali su krašićani sve snove Bregane uništili u 84. kada nakon lijepe akcije poentira Benković.

Bestovje – Dinamo (O) 1:4 (1:1)

Nije htjela u gol

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Kakša (Bistra)

Pomoćnici: Velić (Lug) i Tiljak (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Kelečić(39), 1:1 Babić(42), 1:2 Valečić(56 - 11m), 1:3 Kelečić(65), 1:4 Lukić(68)

BESTOVJE: M. Ačkar, Jedvaj, Miholić, Mar. Đurđević (od 84. Šimunović), Zeman, Stopić, Kurtušić, Dukić (od 60. Francetić), Stojanović, Iv. Ačkar (od 46. Mat. Đurđević), Babić

Trener: Nino Brezić

DINAMO OKIĆ: Sablić, Kolinger, Kanazir, Razum, Lafter, Tandarić (od 88. Jarić), Hasanović (od 54. Vulje), Jakopec (od 81. Pučar), Kelečić, Valečić (od 80. Stanečić), Lukić

Trener: Goran Obradović

Igrač utakmice: Bruno Kelečić (Dinamo)

Gosti realizatorski raspoloženiji od domaćina koji je stvarao izgledne prilike, ali ih nije znao pretvoriti u zgoditak. Prvi dio je završio miroljubivih 1:1 da bi gosti u nastavku postigli 3 gola i sigurno odnjeli sve bodove u Okić.

Mladost (KS) – Klokočevac 1:3 (1:1)

I dalje u dobrom ritmu

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Radišić

Pomoćnici: Horvatić i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Vlašić(11), 1:1 Palčić(22), 1:2 Beloša(67), 1:3 Matijaščić(72)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Palčić, Matulin Sirovica, Kelečić, Budiščak (od 46. I. Botički), Z. Botički, Matko, Vujčec (od 80. Smoljo), Stunja (od 85. Ložnjak)

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan, Ćosić (od 89. Radulović), Ivančić, Lehpamer, Vlašić, Beloša Matijaščić, Brajković, Ovčarić (od 89. Žibert), Gestić (od 46. Kušter)

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Klokočevac)

Klokočevac nastavlja lov za vodećom Sutlom, u ovom kolu igrači Ferde Kamenčića bili su prejaki za momčad iz Klinča Sela. Vlašić je 11. pogodio za 0:1, ali do poluvremena domaćini uspijevaju poravnati rezultat. U nastavku kvaliteta gostiju dolazi do izražaja pa golovima Beloše i Matijaščića upisuju 7 ovosezonsku pobjedu.

Rakitje – Zrinski Tehnovent 2:1 (1:1)

Gosti ipak izvukli deblji kraj

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Gvozdanović (Jastrebarsko) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Draclin(14), 1:1 Martinčević(24), 2:1 Martinčević(64)

RAKITJE: F. Dorotić, Prevendar (od 80. L. Dorotić), Hlevnjak, Burazer, Golub, Nujić, Mikek (od 86. Jularić), Pavić (od 83. Popović), Martinović (od 73. Josipović), Baksa, Martinčević (od 90. Debeljak)

Trener: Krešimir Barun

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić (od 67. Horvat), Makarun, Ramić (od 46. Jagodić), Bošnjak (od 80. Blažević), Šicl, Mataušić, Murić, Draclin (od 55. Denšek), Mihelčić, Koletić

Igrač utakmice: Damjan Martinčević (Rakitje)

Odlična utakmica u Rakitju u kojoj su deblji kraj izvukli gosti iz Farkaševca iako su od 14. minute bili u minimalnoj prednosti golom ove sezone raspoloženog Draclina. No, domaćini koji „obitavaju“ na sredini tablice već 10 minuta kasnije dolaze do daha pa Martinčević poravnava na 1:1. Lijepe akcije izmjenjuju se pred oba vratara, ali se mreža trese samom još jednom. Ponovno je strijelac bio Martinčević pa Rakitje slavi vrijednu pobjedu.

Zaprešić – Novaki 6:2 (2:1)

Još jedan teški poraz

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Belan (Novaki) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 M. Galjanić(5), 1:1 Bajan(11), 2:1 Z. Kuš(42), 2:2 Bajan(47), 3:2 P. Kuš(49), 4:2 Tomić(53), 5:2 Z. Kuš(57), 6:2 Sekušak(65)

ZAPREŠIĆ: Blažić, Jurišić, Skomrak, D. Galjanić, Brlek, Z. Kuš (od 66. Brezak), M. Galjanić (od 82. Ban), Sekušak, Tomić (od 85. Novosel), P. Kuš (od 83. Butek), Martinko

Trener: Miroslav Galić

NOVAKI: Antolić, Pavlović (od 73. Gržan), Avsec, Selimović (od 61. Bećirović), Crnjac, Žerjav, Šarić (od 80. Šeketa), Softić (od 60. Pocrnja), Gotal (od 60. Petković), Bajan, Borić

Crveni karton. Avsec(25)

Igrač utakmice: Zdenko Kuš (Zaprešić)

Još jedan težak poraz upisali u igrači Novaka na gostovanju u Kupljenovom. Gosti su se dobro držali u prvom dijelu kada ih je s 2 gola na životu držao Bajan. Rapada sistema krenuo je u nastavku kada su primljena četiri gola, a Novakima nije ni pomoglo isključenje Avseca već u 25. minuti pa se teško mogao izvuči i povoljniji rezultat na teškom gostovanju kod Zaprešića.

Nakon devetog kola vodi Sutla s 24 boda, drugi je Klokočevac s 23, Zrinski Tehnovent je peti sa 17 bodova, Rakitje je deseto s 11, Bregana je četrnaesta s 5 bodova, Novaki su petnaesti sa 4, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu s jednim bodom.